Kurzemes Vārds

05:01 Sestdiena, 18. novembris
LAT RUS

Sveicināti izdevniecības "Kurzemes Vārds" mājaslapā!

Laiks rit, bet tehnoloģijas, šķiet, dažkārt rikšo pat ātrāk par hronoloģisko nogriezni. Tāpēc 21. gadsimta otrajā desmitgadē ir svarīgi nepazaudēt galvu un vienotu kopsoli ar pasauli, Latviju, pilsētu, novadu un to unikālo būtni – cilvēku, kas rada un vēl radīs. Šī iemesla dēļ vēl jo izaicinošāk ir prast pierādīt, ka arī tradicionālā prese spēj pielāgoties modernajiem apstākļiem. Un vislielākais novērtējums šai spējai ir mūsu izdevniecības izauklēto mediju tūkstošgalvīgais lasītāju pulks.
Ints Grasis, SIA "Kurzemes Vārds" valdes priekšsēdētājs

 • Laikraksts

  Lasītākais visā reģionā!

  "Kurzemes Vārds" jau gadu desmitiem dod iespēju saviem lasītājiem visu iepazīt plašāk, pilnīgāk un dziļāk.

  Lasīt vairāk
 • Liepajniekiem.lv

  Uzzini pirmais!

  Latvijā populārākais reģionālais portāls sniedz svaigākās ziņas no notikumu vietām.

  Lasīt vairāk
 • Abonēšanas centrs

  Savlaicīga un kvalitatīva piegāde

  Abonēto preses izdevumu piegāde Liepājā un Grobiņā līdz plkst 8.00 no rīta.

  Lasīt vairāk
 • TV Kurzeme

  Esi klāt visos notikumos pats!

  Visur, kur notiek kas svarīgs, klāt ir mūsu televīzijas žurnālistu komanda, kas gādā, lai aktuālākais parādītos regulāro ziņu sižetos.

  Lasīt vairāk
 • Tipogrāfija

  Sākums lielām un mazām avīzēm

  Gan mazas uzņēmuma iekšējās avīzes, gan vairāki pašvaldību un reģionālie laikraksti savu ceļu pie lasītājiem sāk tieši pie mums.

  Lasīt vairāk
 • Liepājas Vēstules

  Mūsu vēstules mūsu pilsētai

  Liepājas vēsture ir bagāta ar notikumiem un likteņstāstiem, kurus apkopojam krāšņā ceturkšņa žurnālā "Liepājas Vēstules".

  Lasīt vairāk

Projekti

 • "Liepājas Vēstuļu" spilgtās krāsas!

  Pie lasītājiem visā Latvijā pastkastēs nonācis un preses mazumtirdzniecības vietās visā Liepājā nopērkams žurnāla "Liepājas Vēstules" jaunākais numurs. Tajā jauni raksti par pilsētas vēsturiskajiem simboliem un nozīmīgām personībām, sarunas ar interesantiem cilvēkiem un īsti liepājnieciskas aizrautības stāsti.

 • Sasmelties dzintaru, cīnīties ar vēzi un apceļot pasauli

  Jaunais žurnāla "Liepājas Vēstules" numurs, kas šoreiz iznācis reizē ar jaunā mācību gada sākumu, šoreiz iekrāsojies dzintarzeltainos toņos. Tajā iepazīstinām ar jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" arhitektu Folkeru Gīnki, stāstām par to kā dzintara smēlēji, ķērāji un lasītāji satiekas jūras malā un atklājam dzintara apstrādājas Anitas Kovjazinas aizrautību.