Kurzemes Vārds

02:46 Svētdiena, 7. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sports

Svaram - bronza Eiropas meistarsacīkstēs

Ar bronzas medaļu no Dienvidslāvijas pilsētā Novijsadā notikušajām Eiropas meistarsacīkstēm sambo junioriem atgriezies Kompleksās sporta skolas audzēknis Kaspars Svars. Liepājnieks uzvarēja trijās cīņās, bet zaudēja tikai sacensību uzvarētājam un varēja kāpt uz goda pjedestāla. "Kaspara panākums ir neliels pārsteigums," sacīja sportista treneris Vaclavs Jažēvičs. "Taču viņš to ir pelnījis, jo nopietni strādā treniņos." Jažēvičs neslēpa, ka saistījis zināmas cerības arī ar otru mūsu pilsētas cīkstoni šajās sacensībās - Māri Spilvi, taču sportistam parādīt savu patieso varēšanu liedzis nepietiekamais sagatavošanās posms pēc ilgi ārstēta savainojuma.

Kaļiņingradas apgabala atklātajā junioru čempionātā sambo veiksmīgi cīnījušies vairāki liepājnieki. Oksana Ševkova, Konstantīns Ovčiņņikovs, Jurijs Šuļins un Sergejs Suhorukovs kļuvuši par uzvarētājiem savās svara kategorijās, turklāt Suhorukovs saņēmis sacensību rīkotāju speciālbalvu par labāko cīņas tehniku, bet Andrejs Jažēvičs, Vladimirs Ševkovs un Deniss Meļihovs izcīnījuši trešās vietas.

Latvijas skolēnu sporta spēļu ietvaros notikušajā sambo turnīrā Jelgavā komandu sacensībās pirmo vietu izcīnīja Liepājas Kompleksās sporta skolas trenera Igora Konoreva vadītā vienība. Savās svara kategorijās par uzvarētājiem kļuva Maksims Zibunovs, Romans Kvitko, Sergejs Aļehnovičs, Lauris Želvis un Andrejs Homutovs. Otrās vietas izcīnīja Jurijs Bogdanovičs, Aleksandrs Tarasovs, Artjoms Homutovs, Viktors Guļs, Georgijs Ivanovs, bet trešajā vietā ierindojās Andrejs Jarjomenko.

Līvs saglabā līderpozīcijas

Arī pēc aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavas rajona Ozolnieku trasē notikušā Latvijas čempionāta otrā posma motokrosā 65 kub.cm klasē līderpozīcijas saglabā liepājnieks Dāvis Līvs, kurš, kā zināms, kļuva arī par pirmā posma uzvarētāju Liepājā. Ozolniekos Dāvis pirmajā braucienā gan finišēja otrais, piekāpjoties sāncensim no Igaunijas. Otrajā braucienā Līvs visupirms izcīnīja līderpozīcijas, tad kļūdījās vienā no tramplīniem un atkrita uz trešo pozīciju, bet pēdējā aplī noķēra un apsteidza sāncenšus, finišējot pirmais un izcīnot arī pirmo vietu posma kopvērtējumā.

Vingrotājām godalgas daudzcīņā

Latvijas skolēnu sporta spēļu ietvaros notikušajā sporta vingrošanas daudzcīņas turnīrā Liepājas Vingrošanas sporta skolas komandas izcīnīja otro un trešo vietu. Individuāli vislabāk veicās Gajanē Saribekjanai un Anastasijai Kuļikovai, kas savās meistarības grupās kļuva par sacensību uzvarētājām.

Liepājnieki kļūst par Saldus čempioniem

Saldus atklātajā čempionātā karatē-do kopā ar mājiniekiem piedalījās sportisti ne tikai no Liepājas, Aizputes, Vaiņodes, Jelgavas un Tukuma, bet arī vairāku Lietuvas cīņas sporta veidu centru pārstāvji. No Liepājas sporta kluba "Krasts" desmit audzēkņiem, kas piedalījās šajās sacensībās, medaļas ieguva trīs. Savās svara kategorijās un vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Oskars Gertners un Mareks Kibeļskis, bet Aigars Putra izcīnīja otro vietu.

Aicina sportot ģimenes

Liepājas pilsētas Fiziskās kultūras un sporta nodaļas priekšnieks Pēteris Tervits lūdza atgādināt, ka šonedēļ viņa vadītā nodaļa sadarbībā ar "Terrabalt Company", sporta klubiem "Lāčplēsis", SVK, kā arī "Hidrolata" un 8.vidusskolas sporta kompleksu piedāvā iespēju izmantot sporta bāzes par palētinātu cenu ģimenēm. Vecāki kopā ar bērniem šajās sporta bāzēs var nodarboties ar sportu, iegādājoties biļeti par 1,5 latiem. Aktīvākajiem sportotājiem Ģimenes sporta nedēļas noslēgumā balvas dāvās "Terrabalt Company".