Kurzemes Vārds

05:41 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kriminālnotikumi

Apgānīta piemiņas plāksne ASV lidotājiem

26.aprīļa naktī Liepājā apgānīta piemiņas plāksne pirms 50 gadiem bojā gājušajiem amerikāņu lidotājiem. Zem plāksnes ar sarkanu krāsu krievu valodā uzpūsts uzraksts "NATO - mēsls". Plāksnes apgānītāji atstājuši arī parakstu ar slāvu burtiem "NBP", zem kura redzams sirpis un āmurs. Visticamāk, tā ir nacionālboļševiku simbolika. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieks Juris Briķis teica, ka sākta izmeklēšana, lai atrastu vainīgos. Vakar tika lemts, vai ierosināt krimināllietu. Piemiņas plāksni atklāja 8.aprīlī svinīgas ceremonijas laikā.

Klizmas pūslis ar dzīvsudrabu

25.aprīlī E.Tisē ielā 71 kāds liepājnieks tīrījis un remontējis savu pagrabu un atradis smagu gumijas pūsli. Vīrietis nolēmis noskaidrot, kas atrodas klizmas veikšanai domātajā balonā un sācis to spaidīt. Izrādījies, ka traukā ir aptuveni viens kilograms dzīvsudraba. Vīrietis izsaucis ugunsdzēsējus, kas šķidro metālu nogādājuši drošā vietā.

Piekauj un nozog velosipēdu

Ja var ticēt policijā saņemtā iesnieguma autoram, dīvaini notikumi 25.aprīlī risinājušies Liepājas pludmalē netālu no Liedaga ielas. 1965.gadā dzimušais Ainārs B. ar kalnu velosipēdu braucis gar jūru, un viņam uzbrucis nepazīstams vīrietis, sitot ar dūrēm pa seju. Kad kautiņš beidzies, Ainārs gājis uz jūru nomazgāt asiņaino seju un liedagā atstājis divriteni. Pēc tam izrādījies, ka velosipēdu kāds nozadzis, kā arī piesavinājies somiņu, kurā bijis mobilais telefons. Cietušajam atstātas tikai drēbes.

Notriec četrus gadus vecu bērnu

25.aprīlī Aizputē, Lielā ielā, četrus gadus veco Ediju notriekusi automašīna. Māte ar dēlu atgriezusies no dārza, un bērns pēkšņi izskrējis uz brauktuves. Edijam konstatēti pleca un elkoņa sasitumi. Cietušajam sniegta pirmā neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Sabojā automašīnu

25.aprīlī Liepājā kāda autovadītāja sūdzējusies, ka sabojāta Toma ielas pagalmā atstātā automašīna "Mercedes". Sieviete ziņojusi, ka gaišā dienas laikā pagaidām nenoskaidroti ļaundari spēkratam izsituši priekšējo stiklu. Zaudējumi - 80 lati.