Kurzemes Vārds

23:53 Sestdiena, 11. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Amatpersonas atbild

No Bāriņu ielas 4/6: cik karstam ir jābūt karstajam ūdenim? Vai visu diennakti jābūt vienādai temperatūrai? Piemēram, no rīta ūdens ir tikko remdens, pēcpusdienā un vakarā - stipri silts, bet karsts nav nekad.

"Liepājas siltuma" Ražošanas un tehniskās daļas vadītājs Viktors Matjahs:

- Informēju, ka karstā ūdens temperatūrai ir jābūt +50 grādi visu diennakti. CSP Skolas ielā 7, no kurienes tiek piegādāts karstais ūdens dzīvojamai mājai Bāriņu ielā 4/6, visu laiku darbojas normālā režīmā, bez pārtraukumiem. Karsto ūdeni dzīvojamām mājām piegādā ar temperatūru +57 grādi, un tas pilnībā nodrošina iedzīvotājus ar normālu karsto ūdeni dzīvokļos. Līdz ar to nav pamata vainot "LIepājas siltumu" par karstā ūdens zemo temperatūru.

Uzskatām, ka karstā ūdens traucējumi rodas tādēļ, ka dzīvojamā mājā Bāriņu ielā 4/6 nedarbojas karstā ūdens iekšējā recirkulācijas sistēma. Tāpēc pa to laiku, kamēr iedzīvotāji nelieto karsto ūdeni, tas iekšējā sistēmā necirkulē un atdziest. Pēc tam, atgriežot krānu, protams, ir jāgaida, kamēr no caurules iztecēs atdzisušais ūdens un sāks tecēt karstais. Saskaņā ar LR Ministru kabineta 1995.gada 28.februārī apstiprinātajiem "Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumiem" Nr.41 un "Liepājas siltuma" un namu pārvaldes "Vecliepāja" 1995.gada 8.maijā noslēgto līgumu Nr.104, "Liepājas siltums" piegādā siltumenerģiju un apkalpo trases līdz ēkas sienai. Iekšējās siltumapgādes sistēmas pieder "Vecliepājai" un tiek būvētas, rekonstruētas un remontētas par tās līdzekļiem.