Kurzemes Vārds

10:17 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Zagļi ķērušies pie ekskluzīviem dzērieniem

Gundars Matīss

Valsts policijas pārvaldē un Pašvaldības policijas pārvaldē pēdējās dienas raksturoja kā visai mierīgas, jo smagi noziegumi Liepājā un novadā neesot reģistrēti. Ar savu smalko gaumi izcēlušies tikai daži zagļi, kas pilsētas veikalos mēģinājuši piesavināties īpaši dārgus alkoholiskos dzērienus. Piemēram, 19.jūnijā 20 gadu vecais Mārtiņš notverts veikalā "Lielie logi", zogot vairāk nekā 16 latu vērtu konjaka pudeli. Ar tikpat ekskluzīvu garšas izjūtu izcēlušies trīs nepilngadīgie, kas otrdien "Lielajos logos" no plaukta paņēmuši dārgu vīnu un aizbēguši. Pārdevēja manījusi, ka veikalā rosās daži puikas, taču tikai pēc tam konstatējusi, ka kopā ar tiem pazudusi pudele 22 latus un 90 santīmus vērta vīna "Italic". Salīdzinot ar minētajiem zagļiem, daudz pieticīgāks bijis kāds vīrietis, kas otrdien no "Lielajiem logiem" neveiksmīgi mēģinājis iznest Latvijā ražoto nepilnus 4 latus vērto brendiju.

Par spirtota un smaržojoša produkta īpašnieku otrdien nelikumīgā veidā mēģinājis kļūt 15 gadu vecais Jurijs, kas veikalā "Drogas" Lielā ielā centās nozagt vairāk nekā 10 latu vērtu odekolonu. Bet divi bada pārņemti pusaudži aizturēti tirdzniecības vietā "Pie Sergeja", kas atrodas Krūmu ielā. Narimans un Jevgeņijs no veikala neveiksmīgi mēģināja iznest konservu kārbas.

Bīstamās balkona durvis

19.jūnijā Centrālajā slimnīcā ievietots 46 gadus vecais Valērijs, kas netradicionālā veidā bija mēģinājis izkļūt no otrā stāva dzīvokļa. Pirms tam vīrieti, kas alkohola reibumā gulējis, Siļķu ielas 14.nama dzīvoklī ieslēgusi viņa māte, bet pati aizbraukusi uz pilsētas centru. Valērijs pamodies un konstatējis, ka pa durvīm no telpām neizkļūs, tāpēc izgājis uz balkona un mēģinājis no tā nokāpt. Iespējams, vīrietim pēc stipro dzērienu lietošanas kaut kas nav bijis kārtībā ar kustību koordināciju, viņš kritis un salauzis kāju, guvis arī citus miesas bojājumus.

Afgānis sola kaimiņiem izsist visus stiklus

Pašvaldības policijā informēja, ka Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem vajadzējis apciemot 1983.gadā dzimušo Aivaru K., kas, sasniedzot pilngadību, ir pametis Bērnu namu un pašlaik dzīvo Pilsētas domes ierādītajā dzīvoklī Tirgus ielā 34. Puisis nekur nemācās un nestrādā, taču kopā ar saviem paziņām - Jevgēņiju Z., Oļegu B., Arturu G., kā arī Andreju V. ar iesauku Afgānis - regulāri lieto alkoholu un traucē kaimiņu mieru. Aivars kļuvis īpaši aktīvs pēc Andreja atgriešanās no Strautiņu Speciālās skolas, kur puisim nācies pavadīt pēdējos divus gadus. Afgānis solījis mājas iedzīvotāju dzīvi padarīt neciešamu, arī draudējis izsist kaimiņiem logu stiklus. Pēc pašvaldības policistu vizītes draugiem bija jāpamet Aivara dzīvoklis.