Kurzemes Vārds

07:02 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ārzemniekiem garšo "Liepājas maiznieka" cepumi

Sarmīte Pelcmane

No starptautiskās izstādes "Agrobalt 2002" Viļņā atgriezušies akciju sabiedrības "Liepājas maiznieks" pārstāvji, kuri ar paveikto izstādē ir apmierināti.

Maija pirmajā pusē Viļņā notika gadskārtējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju, pārstrādātāju un jauno tehnoloģiju starptautiska izstāde "Agrobalt 2002". Uz to devās astoņi Latvijas uzņēmumi, arī "Liepājas maiznieks", kas prezentēja konditorejas produkciju "Sono". Viļņā uzņēmumu pārstāvēja izpilddirektors Arvis Rove, mārketinga vadītāja Inita Jekste, mārketinga speciālists Artis Sležis un konditorejas produkcijas "Sono" simbols - gliemežpuika Gusts.

Piedalīšanos izstādē vērtē I.Jekste: "Braucot uz izstādi, bijām izvirzījuši sev konkrētus uzdevumus, ko arī izpildījām. Izstādē eksponējām "Liepājas maiznieka" konditorejas produkciju "Sono" - cepumus, kas guva ļoti daudz un labas atsauksmes par produkcijas garšas un kvalitātes īpašībām gan no kaimiņu valstīm, gan no citām Eiropas valstīm - Dānijas, Čehijas, Polijas. Tagad, kad esam atgriezušies, jāturpina strādāt pie daudzu jaunu ideju un iespēju realizēšanas."