Kurzemes Vārds

04:05 Pirmdiena, 26. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Iespējas maziem un vidējiem uzņēmumiem

Sarmīte Pelcmane

Šodien viesnīcā "Amrita" notiek projekta "Bit House Net" informatīvais seminārs par informācijas tehnoloģiju (IT) iespējām mazo un vidējo uzņēmumu attīstībā, informē Pilsētas domes preses sekretāre Gunta Jākobsone.

Šāds pasākums vienlaikus notiek visās projekta "Bit House Net" partnervalstīs. Projekta vadītāji - Zviedrijas pilsētas Blekinges pārstāvji - uzaicinājuši 10 mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjus arī no Liepājas reģiona, viņi tiks iepazīstināti ar pašreiz pieejamiem IT līdzekļiem, kā arī tiks aptaujāti par informācijas tehnoloģiju nepieciešamību, pieprasījumu un vietu uzņēmumu plānotajā attīstībā.

Savukārt no 22.maija līdz 26.maijam Lekas pilsētā Vācijā saistībā ar projektu "Bit House Net" notiks noslēguma konference, kurā piedalīsies arī Liepājas domes Attīstības pārvaldes Sociālās infrastruktūras attīstības projekta koordinatore Ineta Stadgale, Liepājas pārstāvniecības Rīgā vadītājs Pauls Puķe, domes Informātikas daļas vadītājs Zigmunds Fīrers, Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāles pārstāvis Jānis Eglītis.

Projekta mērķis ir veicināt informācijas sabiedrības attīstību ap Baltijas jūru. Projekta darba grupas strādā ar dažādiem aktuāliem jautājumiem - sadarbības tīkla funkcionēšanas nodrošināšana, portāla izveide, zināšanu menedžmenta metožu izveide un izmantošana dažādiem mērķiem un dažādām mērķgrupām, īpaši pievēršoties mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, reģionālās inovācijas sistēmas, uz IT balstītu biznesa attīstības līdzekļu definēšana mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī cilvēkresursu attīstības iespējas, izmantojot IT apmācību u. c..