Kurzemes Vārds

09:54 Ceturtdiena, 21. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vēl viena konkursante

Kirils Bobrovs

Nesen rakstījām par 3.pamatskolas 5.klases skolnieces Marijas Konopļovas izvirzīšanu pasaules izpildītājmākslas čempionātam Losandželosā. Bet vakar šī čempionāta nacionālā direktore Gaļina Poltoraka paziņoja no Rīgas, ka dalībnieku atlases noslēguma posmā izrādījies, ka uz skati var doties vēl viena liepājniece - septiņpadsmit gadu vecā Ginta Mahte. Viņa ir 5.vidusskolas 12.klases audzēkne un jau piedalījusies vairākās autoritatīvās skatēs - jauno dziedātāju konkursā Igaunijā un Zviedrijā. Šogad G.Mahte kļuva par starptautiskā estrādes dziedātāju festivāla laureāti Igaunijā, jauniete izcīnīja pirmo vietu Latvijas mēroga festivālā "Saules zaķis". Nesen viņa piedalījās radiokonkursa "Jaunās zvaigznes" finālā Jūrmalā un iekļuva solistu atlasē starptautiskajam konkursam "Slavjanskij bazar".

Braucienu uz Holivudu Ginta ieguva ar dziesmām "I try" un "If you can't sing it" no Ellas Ficdžeraldes repertuāra. Dziedāt, protams, vajadzēs angļu valodā. Uzstāšanos vērtēs tiesnešu kolēģija no vispopulārākajiem amerikāņu šovbiznesa pārstāvjiem. Ir zināms, ka visi festivāla dalībnieki tiek ierakstīti īpašā katalogā, kuru izplata 40 valstīs, un katram dalībniekam tajā veltīta vesela lappuse ar plašām iespējām reklamēt savus sponsorus. Latvija atkal kārtējo reizi iekļūst pasaules šovbiznesa kartē.

Liepājnieču brauciens uz Ameriku notiks oktobrī.