Kurzemes Vārds

15:24 Ceturtdiena, 4. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Brīvbrīdis

 Viedtālrunis "BlackBerry" tagad arī pie mums

"BITE" sadarbībā ar "Vodafone" sāk piedāvāt godalgotu "BlackBerry" viedtālruni, kas ir speciāli radīts, lai apvienotu visas bezvadu informācijas tehnoloģijas – e–pastu (push e–mail), mobilos sakarus, interneta faksu, internetu u.c. Tas ir nosaukts par vienu no veiksmīgākajām inovācijām pasaulē. "BlackBerry" ir ne tikai biznesa, bet arī dzīvesstila sastāvdaļa, kas ir neaizstājama arī slavenību ikdienā. Andželīna Džolija, Džordžs Klūnijs, Natālija Portmane, Anna Kurņikova, Breds Pits, Kamerona Diaza, Madonna un daudzi citi izmanto tieši "BlackBerry".

Pētījumi rāda, ka ar šo viedtālruni dienā tiek atgūtas 63 minūtes, mēnesī – 23 stundas un gadā – pusotrs mēnesis. Kopumā "BlackBerry" izmantošana par 29 procentiem uzlabo darba efektivitāti. Tagad tas ir pieejams arī Latvijā!

Sagatavošanā "Internet Explorer 8"

Konferencē "MIX 2008" Lasvegasā korporācija "Microsoft" prezentēja pārlūka "Internet Explorer 8" Beta versiju, vēsta portāls zparks.lv. Vēl samērā nesen – tikai pirms pusotra gada – tika izlaista "Internet Explorer" 7.versija, tomēr, salīdzinot to ar tādiem interneta pārlūkiem kā "Mozilla FireFox" vai "Apple Safari", tā neizrādījās konkurētspējīga, jo tā patērēja krietni vien vairāk datora resursus, bija daudz lēnāka par konkurentu produktiem un gandrīz visi tās jaunievedumi jau ilgāku laiku bija jau pieejami konkurentu produktos. Šoreiz gan izskatās, ka "Mircosoft" korporācija būs pacentusies krietni vien vairāk, jo jaunā interneta pārlūka versija solās būt krietni vien veiksmīgāka. Pirmkārt jau tā ir daudz ātrāka par savu priekšteci, sērfošana internetā tagad prasīs nedaudz mazāk laika. Microsoft atgādināja, ka tā ir vēl tikai Beta versija un pārlūka ātrdarbība vēl tikšot uzlabota.

Rezultāti vēl jāgaida

Galda spēles "Monopols" interneta balsošana ir beigusies, tomēr rezultātus, vai Rīga ir iekļuvusi starp 20 populārākajām pasaules pilsētām, uzzināt varēs tikai augustā. Kā ziņots, vairāk nekā mēnesi ikviens varēja piedalīties balsojumā, lai Rīga iekļūtu divdesmit populārāko pilsētu sarakstā un saņemtu savu lauciņu galda spēles "Monopols" speciālajā versijā. Papildus bija iespējams izvirzīt arī citas pilsētas. Balsošanas noteikumi paredz, ka līdz 21.februārim balsojuma līderu saraksts bija atklāts, bet pēdējās balsošanas nedēļas laikā to vairs nebija iespējams aplūkot, un visu derīgo balsu apkopošanas rezultātā izveidotais 22 vispopulārāko pilsētu saraksts tiks paziņots 2008.gada augustā. Galda spēles "Monopols" interneta balsošanā Rīga dienu pirms atklātā balsojuma dalīja piekto un sesto vietu, tomēr pēdējo dienu izmaiņas sarakstā liecināja, ka, tuvojoties balsošanas beigām, sarosījušies bija arī balsotāji par citām pilsētām. Daudzās valstīs notika dažādi speciālie pasākumi un akcijas, lai tieši pēdējā brīdī nodrošinātu savas pilsētas iekļūšanu populārajā spēlē.

Sagatavojis Pauls Kaufmanis