Kurzemes Vārds

14:27 Ceturtdiena, 4. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pieķer svilinātāju

14.martā ap pusdiviem dienā Valsts policija saņēmusi izsaukumu uz Siguldas ielu 17. Kāda sieviete bija konstatējusi, ka 1949.gadā dzimusi kundze centusies aizdedzināt kāda dzīvokļa durvis. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.

Gūst traumas, pakrītot pieturā

14.martā dažas minūtes pirms četriem pēcpusdienā Liepājas Reģionālajā slimnīcā nogādāts 1941.gadā dzimis vīrietis, kuram mediķi konstatējuši paura kaula lūzumu un smadzeņu satricinājumu. Likumsargi, noskaidrojot notikušā apstākļus, uzzinājuši, ka vīrietis kritis autobusa pieturā un tā guvis traumas.

Trīs dāmu sadursme

14.martā ap pusdiviem dienā mūsu pilsētā reģistrēts satiksmes negadījums, kurā iesaistītas trīs autovadītājas. Transportlīdzekļa "Mercedes Benz A160" 1975.gadā dzimusī vadītāja stūrējusi spēkratu pa Brīvības ielu, kad, neievērojot drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu "VW Sharan", izraisījusi ar to sadursmi. Savukārt 1967.gadā dzimušās vadītājas stūrētais "VW" sadūries vēl ar trešo priekšā braucošo automašīnu – "Opel Sigma", ko vadījusi 1977.gadā dzimusi sieviete.

Uz ekspertīzi nogādā narkomānus

14.martā ap pusseptiņiem vakarā stacijas laukumā Liepājā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu reibumā policisti aizturējuši 1979.un 1977.gadā dzimušus vīriešus. Administratīvās aizturēšanas laikā pie viena no vīriešiem atrasta šļirce ar šķidrumu un viens polimēra iepakojums ar baltu pulverveida vielu. Abi aizturētie nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā ekspertīzes veikšanai. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Aizdegas autobuss

14.martā ap pusdesmitiem vakarā Katedrāles ielā braucošam autobusam "Volvo B10" aizdegusies motortelpa. Izdegusi divu kvadrātmetru liela platība. Cilvēki nav cietuši, bet materiālos zaudējumus un aizdegšanās iemeslus noskaidro.

Stacionē sadurto

15.martā Valsts policija saņēmusi informāciju, ka pulksten 4.15 Liepājas Reģionālajā slimnīcā ievietots 1984.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā ar durtu brūci krūškurvī. Cietušais uz stacionāru nogādāts no Baznīcas ielas, kur savākts pie nakts kluba "Big 7". Likumsargi nu skaidro, kādos apstākļos jaunais vīrietis guvis traumas un kāpēc viņš cietis.