Kurzemes Vārds

10:38 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

PA DRĀTI VĒSTĪ LASĪTĀJI

Ar tiesas spriedumu no labiekārtotajiem dzīvokļiem izliek cilvēkus, kas nespēj samaksāt par dārgo apkuri, un ierāda viņiem tādus dzīvokļus, kur nav ne durvju, ne logu.

Sieviete, kura 30.janvārī Metalurgu kultūras pilī 82.istabā aizņēmās skrodera sķēres, lūdzu, atnesiet tās atpakaļ, jo šķēres nepieciešamas darbā. Ticu, ka sirdsapziņa palīdzēs jums to izdarīt.

No 3.skolas 1973.gada absolventiem: paldies skolai par silto uzņemšanu un jauko vakaru!

No Gundara Matīsa: izsaku lielu pateicību Centrālās slimnīcas mediķiem, 7.nodaļas darbiniekiem un īpaši dakterim Vilnim Vigulim par augstā profesionālā līmenī sniegto palīdzību, ārstējot slidenu ielu upura lauztos locekļus.

No Siļķu ielas: iedzīvotāji, esiet uzmanīgi, trīs jaunekļi no mugurpuses apspļauda nevainīgus cilvēkus. Katrs atrod veidu, kā izcelt savu personību.

Firmas "Livonija" vadītāji varētu rūpīgāk sekot līdzi saviem taksometru šoferiem, jo viņi ne vienmēr ieslēdz skaitītāju, īpaši vēlās vakara stundās. Tas nedara godu firmai.

No simfoniskās mūzikas klausītājiem: novēlam Liepājas simfoniskā orķestra māksliniekiem veiksmi, savstarpēju sapratni un draudzību, spēku un izturību orķestra direktorei Vijai Feldmanei un mākslinieciskajam vadītājam Imantam Resnim. Vienmēr būsim ar jums!

No "Lattelekoma": jaunajos "Lattelekoma" uzaicinājumos pārslēgt līgumu ir mainīts teksts. Tajos vairs nav draudu.

Kad sniegs kūst, autobusu pieturā M.Ķempes ielas galā veidojas milzīga lāma, bet, kad atkal piesalst, - īsta slidotava.

No K.Ūliha ielas 14: vietējā translācija brīžiem skan klusāk, brīžiem skaļāk. Firmai, kas ar to nodarbojas, vajdzētu pievērst lielāku uzmanību kvalitātei. Ja mēs maksājam, tad esam tiesīgi saņemt kvalitatīvu pakalpojumu.

Gar 15.vidusskolu automašīnas brauc ar lielu ātrumu. Šoferi nerēķinās ar to, ka jebkurā brīdī uz ielas var izskriet skolēns un notikt nelaime.

Ja Liepājā uzcels koksa rūpnīcu, pilsētā nebūs ne svaiga gaisa, ne arīdzan tūristu, jo tā ir cilvēku veselībai un apkārtējai videi kaitīga rūpniecība.

Būtu ļoti labi, ja arī Ezerkrastā atvērtu pasta nodaļu, citādi nav pat kur pastmarku nopirkt.

Gandrīz nav iespējams no Otaņķiem sazvanīt Liepāju. Nepārtraukti ieslēdzas ieraksts: "Jūsu izsauktais numurs slēgts." Kaut arī nav nekāda pamata, lai tas būtu slēgts.

No represētā: mūsu dižie kungi izdod jaunas apliecības ar personas kodu un fotogrāfiju, bet 70 gadus sasniegušie tramvajā nevar uzrādīt šo apliecību, raugi, nepietiekot, lai brauktu bez maksas. Tas ir absurds. Patlaban birokrātija sasniedz daudz augstāku pakāpi nekā padomju laikā.

Pati Pilsētas dome mūs pataisa par parādniekiem. Apstiprina tik augstu tarifu par apkuri, kādu šodien pat vidusmēra liepājnieks nespēj samaksāt, bet deklarācijas nepiešķir.

Aizvadītajā nedēļā, iepērkoties pilsētas veikalos, 50 santīmu vietā esmu saņēmusi Lietuvas centu un padomju laika 50 kapeiku monētu. Uzmanieties, pircēji!