Kurzemes Vārds

14:10 Otrdiena, 4. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tā domā liepājnieki

Olimpisko spēļu virpuļa gūstā

Dažkārt šķiet, ka sportu cienošajiem piemīt tendence pārspīlēt apgalvojumu, ka olimpiskajām spēlēm nesekojot tikai sevišķi dīvaiņi vai īpatņi. Lai par to pārliecinātos, "Kurzemes Vārds" liepājniekiem uzdeva jautājumu: vai esat pamanījuši, ka Nagano sācies gada ievērojamākais sporta notikums - ziemas olimpiskās spēles?

Andis, zemessargs:

- Tas jau būtu absurds, ja izbijis sportists neliktos ne zinis par olimpiskajām spēlēm. Sekoju līdzi Latvijas sportistu startiem, lai gan man tuvākais sporta veids ir hokejs. Tāpēc žēl, ka mūsējie netika uz Nagano, it īpaši, redzot, kā baltkrievi tagad sagrauj komandu pēc komandas.

Inta, 5.vidusskolas skolotāja:

- Olimpiādi mājās skatāmies, kad vien paliek kāds brīvs brīdis, jo tā patiešām ir notikums, kuram seko visa pasaule. Pati vislabprātāk skatītos kalnu slēpošanu, kur diemžēl daudzas sacensības pagaidām tiek atliktas. Pievēršu uzmanību arī kamaniņu sportam, kur diemžēl neveicas tik labi kā kāqdreiz, kad Latvijas sportisti bija godalgoto vietu ieguvēju vidū.

Dmitrijs, rosās privātajā biznesā:

- Olimpiāde mani interesē, lai gan nevaru atļauties tai veltīt īpaši daudz laika. Pagaidām rezultātiem sekoju pavirši, jo bobsleja sacensības vēl nav sākušās, taču, cik esmu lasījis, Latvijas sportisti uz medaļāmvar cerēt tieši šajā sporta veidā.

Andrejs, celtnieks:

- Pagaidām sekoju, kā Latvijai veicas kamaniņu sportā, tomēr atzīšos, ka man olimpiāde pa īstam sāksies tikai tad, kad hokeja turnīrā startēs profesionāļi. Ceru finālā ieraudzīt mūžīgi aktuālo Krievijas un Kanādas profesionāļu divkauju.

Elita, basketboliste:

- Manuprāt, būtu dīvaini, ja kāds cilvēks nebūtu pamanījis, ka sākas olimpiāde, jo televīzijas programmas vismaz vairs nav aizņemtas tikai ar seriāliem par čigānieti vai Rintintinu. Pati līdz šim esmu vērojusi tikai kamaniņu sportu un slēpošanu, jo līdz biatlona sacensībām jau nekas cits interesants pagaidām nenotiek.

Marija, pensionāre:

- Olimpiādei līdzi dzīvo visa mūsu ģimene, un arī pati neesmu pret sportu vienaldzīga. Man vairāk patīk straujie sporta veidi, tāpēc ar interesi vēroju sacensības snovbordā un ātrslidošanā.

Igors, šoferis:

- Protams, ka olimpisko spēļu laikā pie televizora nākas sēdēt vismaz stundu ilgāk nekā ikdienā, un, Nagano Spēlēm uzņemot vēl lielākus apgriezienus, neapšaubāmi, ka tās man aizņems vēl vairāk laika. Mani iecienītākie sporta veidi ir hokejs, kalnu slēpošana un daiļslidošana - tiem arī veltu lielāko daļu uzmanības.

Olga, Jehovas ticības sludinātāja:

- Nu, un tad, ka kaut kur Japānā sākušās Spēles? Tie ir nieki, kas man ir vienaldzīgi, jo tā nav Patiesība. Vienīgā Patiesība ir tā, ko sludina Dievs. Šajā Patiesībā ir jāieklausās visiem, nevis mūžs jāvelta niekiem. Mūsu, Jehovas liecinieku, pasaulē ir vairāk nekā seši miljoni. Mē zinām, kas ir Patiesība. Aicinām visus pie mums, lai arī jūs uzzinātu, kas ir Patiesība, un neklīstu maldu ceļus.