Kurzemes Vārds

11:20 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Slēpju nūja vēderā

Naktī uz otrdienu Liepājā no Klaipēdas ielas 120.mājas uz Centrālās slimnīcas Traumpunktu aizvests 1970.gadā dzimušais Eduards B. Viņam konstatēta durta brūce vēderā. Jaunais vīrietis reibumā stāstījis, ka konflikta laikā tāds pats piedzēries paziņa viņam vēderā iedūris slēpju nūju. Vainīgais ir zināms un viņu meklē.

Kiosks tukšs, un seifs tukšs

Vakarrīt konstatēts, ka naktī Liepājā apzagts "Preses apvienības" kiosks Piltenes ielā 5. Tam izņemts stikls, izlauztas restes, un uzlauzts arī kioskā ierīkotais seifs, no kura paņemtas ķīmijas un kancelejas preces. Tiek meklēti iespējamie vainīgie.

Bibliotēkā naudas vairs nav

Konstatēts, ka laikā no 1. līdz 8. februārim no Sv.Annas draudzes nama bibliotēkas pazuduši 218 lati. Vainīgo meklē.

Pazūd ķiršsarkans "Audi"

Automašīna "Audi" (AU 9863) stāvējusi garažā Nīcas pagasta Dārza ielā, bet negaidīti nozagta. Kad saimnieks atvēris garāžas durvis, viņa pārsteigums bijis liels, jo mašīna izrādījās pagaisusi bez pēdām.

Piecu apmaļu vairs nav

Firmā "Jablonskis", kas atrodas Liepājā, Virssardzes ielā, apzagtas divas piekabes "Coegel", kurām noņemtas piecas alumīnija apmales vairāku tūkstošu Vācijas marku vērtībā.

Zaudējumi - nelieli

Priekulē, Tirgoņu ielas 17.mājas saimniecības ēkā uguns nebija paspējusi kārtīgi ieskrieties. Domā, ka ugunsgrēks radies no īssavienojuma elektroinstalācijā. Sadega 5 kavdrātmetri jumta, 15 kvadrātmetri dēļu sienas un 0,3 tonnas siena.

Ceļu policijas hronika

Pie zīmes "STOP" ir jāapstājas

Pirmdien reģistrēts tikai viens satiksmes negadījums. Pirms pulksten pieciem vakarā mikroautobusa "VW Caravella" (BT 880) vadītājs, kurš, kā izrādījās vēlāk, bija iereibis, braucot pa Ezeres - Embūtes - Grobiņas ceļu, pie dzelzceļa pārbrauktuves nebija samazinājis ātrumu, un notika sadursme ar priekšā esošo mikroautobusu. Tas bija VW LT35 (CT 4403). Pēdējais, ievērojot ceļa zīmes "STOP" prasības, pie pārbrauktuves bija apstājies un tad uzsācis kustību. Cietušo nav.