Kurzemes Vārds

15:06 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Šodien Palangā pret Lietuvas čempionu

A.RĪTIŅŠ

Kā jau tas parasts daudzus pavasarus, arī šogad par vienu no nozīmīgākajām pārbaudēm mūsu futbolistiem kļuvis turnīrs dienvidu kaimiņzemē Lietuvā, kas sākas šodien un no kādreiz ierastās Klaipēdas jau vairākus gadus pārcēlies uz Palangu. Turnīrā piedalās četras komandas no Lietuvas, trīs no Latvijas un viena no Igaunijas. Mūsu apakšgrupa ir visinternacionālākā, jo tajā kopā ar "Liepājas metalurgu" spēlē "Tulevik" no Igaunijas, "Kareda" no Lietuvas un "Valmiera" no Latvijas. Šopēcpusdien metalurgi tiksies ar Lietuvas ziemas čempionu - Šauļu "Karedu".

Šajā turnīrā liepājnieki pārbaudīs arī divus jaunatnācējus no Lietuvas - aizsargu Magdišausku un pazīstamo, pieredzējušo vārtsargu Brjauni, kas spēlējis arī Viļņas "Žalgirī" un Rīgas "Daugavā".

Pirms Palangas turnīra "Liepājas metalurgs" spēlēja Klaipēdā pret vietējo "Atlantu" un zaudēja ar 1:2. Liepājniekus vadībā ar 11 m soda sitienu izvirzīja Atmanāvičs, puslaika beigās mājinieki rezultātu izlīdzināja, bet tad arī ar 11 m soda sitienu izvirzījās vadībā.