Kurzemes Vārds

14:11 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

PA DRĀTI VĒSTĪ LASĪTĀJI

Mēs, Liepājas 15.vidusskolas 3.c klases skolēnu vecāki, esam dziļi sašutuši par notikušo. Divi suņi saplosa meitenīti, bet par to tiek uzlikts sods 30 latu apmērā. Uzskatām, ka tas ir izsmiekls un kārtējais pierādījums tam, ka Liepājas vadītājiem ir vienaldzīga liepājnieku drošība. Vēl joprojām 15.vidusskolas apkaimē klīst lieli izbadējušos suņu bari. Neviens no vecākiem nav drošs, ka kādu dienu nesakodīs viņa bērnu. Lūdzam pašvaldību parūpēties, lai tiktu izķerti klejojošie suņi.

No Pūres: es priecājos par Seska un Priedola kungiem, arī par pārējiem domniekiem. Viņi daudz ir paveikuši, lai Liepāja izskatītos krāšņāka. Arī domā par cilvēkiem, kam pāri 70.

No Pērkones ielas: ar mazbērniem bijām izgājuši jūrmalā. Joprojām pa kāpām skraida lieli suņi bez uzpurņa un pavadas. Lai arī saimnieks ir netālu, bail, ka suņi neuzklūp bērniem.

No tramvaja vagona vadītājas: vagonu vadītāji nav zagļi. Mēs cenšamies strādāt tā, lai visi brauktu ar taloniem.

Pie Dubeņu stacijas ir ļoti liels vasarnīcu komplekss. Būtu labi, ja uz turieni ietu autobuss arī sestdienas un svētdienas vakaros. Embutnieka kungs varētu par to padomāt, jo Vaiņodes - Liepājas vilciens vairs nekursēs.

Cilvēkiem kož tie suņi, kurus bērni kaitina. Nevis suņi jāšauj, bet bērni ir jāmāca.

Ieņēmumu dienestam vajadzētu kontrolēt tos, kas nelegāli pārdod ievestos ābolus, jo viņi nemaksā nodokļus.

No Dārza ielas 5/7: man ir lūgums kaimiņiem. Esiet tik laipni un nemetiet gružus un izsmēķus kāpņu telpā.

Ilgus gadus mocījos ar smagu kaiti. Pateicoties dakterim Naļivaiko, esmu no tās atbrīvojies. Pēc operācijas jūtos ļoti labi.

"Kurzemes Vārds" varētu biežāk un vairāk rīkot telefonakcijas ar atbildīgām amatpersonām, kā tas notika ar Pilsētas domes izpilddirektoru Aivaru Priedola. Mēs guvām atbildes uz saviem jautājumiem.

No skolotājas: Centrālajā grāmatnīcā var nopirkt nelielu grāmatiņu "Kur slēpjas atkarība". Kaut arī tā domāta 5. - 9. klašu skolēniem, esmu to rādījusi arī jaunākiem bērniem. Tajā skolēniem saprotamā valodā, viegli uztverami, ar komiksa zīmējumiem parādīts, cik viegli var nonākt atkarībā. Domāju, ka tā var noderēt arī vecākiem, kuriem rūp savu bērnu veselība un nākotne.

No bijušā mikroautobusa šofera: atvainojos pasažieriem par sagādātajām neērtībām maršrutā Nīca - Liepāja.

Ļoti neglīta izskatās Municipālās policijas ēka ar izdauzītajiem logiem Flotes ielā.