Kurzemes Vārds

18:28 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Apzagts Holandes pilsoņa auto

Piektdien Liepājā, netālu no viesnīcas "Feja" apzagts "Opel Astra Caravan", kuru mūsu pilsētas viesis no Holandes iznomājis no kādas Rīgas firmas. Nozagti priekšējie lukturi un dekoratīvās restes. Zaudējumus precizē.

Piekauts mežsargs

Sestdienas naktī ap pulksten 3 Rucavas pagasta bijušās padomju raķešu bāzes teritorijā piekauts mežšargs. Raimondam F. lauzts vaiga kauls un konstatēts smadzeņu satricinājums. Vainīgais ir zināms.

Nenosargāja somiņu

Sestdien Pētertirgus paviljona burzmā savu somiņu nenosargāja Rita S. Somiņā bija ne tikai dokumenti, bet arī maks, no kura garnadži guva 440 dolārus un 6 latus.

Liktenīgais logs

Sestdien Grobiņas pagastā, mazdārziņu kooperatīvā "Dubeņi 2" Lidija R. konstatēja, ka viņai piederošo vasarnīcu apciemojuši nelūgti viesi. Zagļi pa logu bija iekļuvuši ēkā un aizstiepuši divus dīvānus, divus klubkrēslus, televizoru "Philips", telefonu, ūdenssildītāju, elektrisko plīti, sūkni. Kopējie zaudējumi apmēram 1000 latu.

Aizbraukts "Crysler Neon"

Sestdien ap pulksten 12.30 Genadijs Z. konstatēja, ka Liepājā no Šķēdes ielas 19 aizbraukta viņam piederošā automašīna "Crysler Neon". Tumši zaļā metālikas krāsā 1995.gada modeļa spēkrata aptuvenā vērtība ir aptuveni 14 000 ASV dolāru.