Kurzemes Vārds

14:46 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Stiprais vējš bojā elektrotīklus

Pagājušās nedēļas nogalē Rietumu elektrisko tīklu speciālistiem bija vairāk darba nekā ikdienā parasts. Stiprais vējš, kas plosījās gandrīz visā Liepājas rajona teritorijā, sarāva elektrības vadus un gāza kokus, radot bojājumus elektrotīklos un liedzot daudziem iedzīvotājiem izmantot elektroierīces.

Lielākie bojājumi reģistrēti naktī uz sestdienu un sestdien dienā. Bez elektrības kādu laiku palika gan Grobiņas un Aizputes pilsētas, gan Nīcas, Grobiņas, Vaiņodes, Bārtas, Virgas un citu pagastu iedzīvotāji. Elektrotīklu rajonos pārrāvumi radās gan augstsprieguma, gan zemsprieguma līnijās.

Liepājas apkārtnes elektrotīklu rajona operatīvais dežurants "Kurzemes Vārdu" informēja, ka svētdien gandrīz visur bojājumi novērsti.

Vēl vakar pēcpusdienā Aizputes elektrotīklu rajonā bija 25 bojājumu vietas un strādāja četras avārijas brigādes. Dežurants sacīja, ka kādās trīs vietās vēl līdz šodienai spriegumu atjaunot neizdosies.

Bez elektrības līdz šodienai nāksies pavadīt arī daļai Priekules elektrotīkla rajona iedzīvotāju. Vētras laikā šajā rajonā reģistrēti vairāk nekā 50 bojājumi.