Kurzemes Vārds

01:10 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Ar dūmiem saindējies gadu vecs bērns

Naktī uz sestdienu Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 15, kādā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Tā iemesls - neuzmanīga apiešanās ar uguni. Virtuvē dega gruži, lupatas, grīdas segums un krēsls. Ugunsdzēsējiem daudz darba nebija, bet uz slimnīcu tika aizvests gadu vecs zēns, kas bija saindējies ar dūmiem.

Aizdegas no īssavienojuma

Liepājas - Rīgas šosejas 20.kilometrā aizdegās automašīna KamAZ. Konstatēts, ka ugunsgrēks radies no īssavienojuma. Sadega kabīne, dzinējs, šofera dokumenti.

Kokmateriāli pagalam

Grobiņas pagasta "Spīdolu" mājās divos naktī aizdedzies kokmateriālu šķūnis. Sadeguši 15 kubikmetri koku. Kopējie zaudējumi ir 940 latus lieli.

Apzagts Bērnu nams

Svētdien konstatēts, ka Liepājā, Labraga ielā, no Bērnu nama atpūtas telpas nozagts videomagnetofons "Sharp". Tā vērtība ir 129 lati.

Zog no automašīnām un traktora

Marta pirmajā dienā divu automašīnu īpašnieki nejutās visai priecīgi. No "Mercedes Benz", kas stāvēja Liepājā, Kuldīgas ielā 32, nozagta automagnetola 60 latu vērtībā. Rojas ielā 1 apzagts BMW. Tam paņemtas četras sveces un svečvadi par 50 latiem. Rucavas pagasta "Jaunpērkonos" no traktora T40 nozagts starteris. Saimniekam zaudējums - 65 lati.