Kurzemes Vārds

19:16 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

PA DRĀTI VĒSTĪ LASĪTĀJI

Cienījamie SIA "Hidrolats" saimnieki, kur ir jūsu godaprāts? Rekonstruējot augstā līmenī ēdnīcu un tagad arī baseinu, esat aizmirsuši savus darbiniekus, kuri algu nav saņēmuši vēl par novembri. Izskatās, ka tas tiek darīts ar nolūku.

Man nav saprotama "Liepājas siltuma" politika. Es nedzīvoju jaunā mājā, bet malku šajā siltajā ziemā izdevies ieekonomēt pamatīgi. Arī "Liepājas siltumam" būtu jāekonomē kurināmais. Kāpēc jākurina ar pilnu jaudu, ja laukā nav sala?

No pensionāres: Dace Grinberga draud visā pilsētā samazināt siltuma padevi. Regulāri maksāju par apkuri, kā kārtīga maksātāja piedalījos loterijā un vinnēju skaitītāju, Teodora Eniņa laikā iemaksāju pat avansu par apkuri. Bet man jāklausās viņas nemitīgie draudi. Grinberga liepājniekus tur stresā. Manuprāt, tas nav normāli.

Ja "Liepājas siltums" samazina siltuma padevi, jāsamazina arī tarifs. Kāpēc mums par nepilnvērtīgu preci būtu jāmaksā 100 procenti. Deviņstāvu māju pirmajos un piektajos stāvos tā jau ir diezgan vēsi.

No pensionāres: tiesā esot iesniegtas prasības par 700 apkures parādniekiem. Vai tas nav smieklīgi maz? Kāpēc pieļauj, ka parāds sasniedz 1000 latus? Redzot tādu visatļautību, arī pārējie vairs nemaksā. Ar ko tas beigsies?

No 6.vidusskolas 9.klases skolēniem: Ūdensvada un kanalizācijas saimniecības pārvalde palīdzēja mums projektu nedēļas laikā ar autobusu un organizēja tikšanās ar kanalizācijas un attīrīšanas iekārtu tehnologiem, arī 1.bērnu bibliotēkas vadītāja Ilga Erba lasīja vērtīgu lekciju un rīkoja interesantu konkursu.

No Siguldas ielas: policija rīta agrumā varētu pavērot, kā lielo suņu īpašnieki izved pastaigāties savus četrkājainos draugus. Nav ne uzpurņa, ne pavadas. Jebkurā brīdī tie var uzkrist nejaušam garāmgājējam.

Patlaban Pētertirgū cilvēks nevar mierīgi iepirkties, jo skan nekvalitatīvi atskaņota mūzika, kas vairāk atgādina troksni. Pie ieejas stāv ubagi, iekšpusē piedāvā nožēlojamas sērkociņu paciņas un zeķes.

No pensionāres: izsaku vissirsnīgāko pateicību Centrālās slimnīcas 14.nodaļas ārstei Tatjanai Kozlovai un personālam par iejūtību ārstēšanas laikā. Lūgums apkopējai neslaucīt un nemazgāt grīdu slimnieku ēšanas laikā, arī saimniecības māsai nevajadzētu kliegt uz slimniekiem.

No pieredzējuša dzelzceļnieka: vajag savākt parakstus un organizēt akciju Liepājā un Liepājas rajonā, lai atjaunotu Liepājas - Vaiņodes dzelzceļu. Ja mūsu valsts amatpersonas nevēlas atjaunot dzelzceļu, jālūdz palīdzība Vācijas valdībai.

Pircējiem ir ļoti ērti, ka Pētertirgus pašlaik darbojas katru dienu. Arī citas pilsētas iestādes un uzņēmumi, kas strādā ar cilvēkiem, varētu vairāk domāt par mūsu ērtībām.