Kurzemes Vārds

18:18 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

BĀRTĀ

Lai vērtētu sevi, citus dzirdot

Sestdien Bārtas Kultūras namā notika rajona vokālo ansambļu saiets, kurā piedalījās 14 kolektīvi. Citam citu dzirdot, sevi izvērtēt un reizē atpūsties - tāda bija sarīkojuma jēga.

Rajona padomes Kultūras nodaļas inspektore Aija Niedola pastāstīja, ka šogad nenotiek vokālo ansambļu skate. Tādēļ rīkots rajona vokālo ansambļu saiets, lai koncertā, cits citu noklausoties, savu sniegumu salīdzinot ar citu ansambļu skanējumu, varētu novērtēt sevi. Katram ansamblim bija aptuveni 10 minūšu gara programma. Koncerts ilga gandrīz divas stundas. Ansambļu sniegumu vērtēja arī mūzikas skolotāja Ārija Vītola. Ja vokālo ansambļu vadītājiem bija vēlēšanās uzzināt speciālista viedokli par ansambļa sniegumu, tad to varēja jautāt Ārijai Vītolai. Kā atzīmēja Aija Niedola, pēc koncerta varēja secināt, ka ansambļu repertuārs kļuvis interesantāks, skanējums kvalitatīvāks.

Sarīkojumā piedalījās Aizputes pilsētas trio, zemessargu vīru vokālais ansamblis, jauktais ansamblis "Piesaulīte", Bārtas pagasta jauktais ansamblis, Grobiņas pagasta salonansamblis, Medzes pagasta sieviešu vokālais ansamblis un vīru vokālais ansamblis, Kalvenes pagasta sieviešu ansamblis, Rāvas sieviešu ansamblis, Durbes jauktais ansamblis, Vecpils pagasta jauktais ansamblis, Embūtes sieviešu trio "Mežaroze", Rucavas pagasta sieviešu ansamblis un Tadaiķu sieviešu vokālais ansamblis. Pēc koncerta visi atpūtās groziņvakarā ar rotaļām, atrakcijām, dziedāšanu un apdziedāšanu.