Kurzemes Vārds

00:10 Svētdiena, 7. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

notikumi

Šogad atskurbtuves vecākais klients - Vasilijs

Svētdien Municipālās policijas atskurbtuvē pabija šogad pagaidām vecākais klients - Vasilijs L., kurš dzimis 1921.gadā. Žurnālā viņš reģistrēts ar 514 kārtas numuru. Vīrieti atrada guļam uz ielas diezgan stiprā reibumā, taču, kad viņu nesa iekšā atskurbtuvē, večuks lamājās uz nebēdu. Nogulējis savas stundas, tīri rāms aizgājis uz mājām.

Esot Krievijas konsuls

1966.gadā dzimušais Sergejs K. bija krietni "metis pa lampu". Nelīdzēja arī tas, ka šis vīrs ir jūrnieks un ar Krievijā pierakstīto kuģi izbraucis daudzas pasaules ostas. 1.martā viņu atrada guļam pie Liepājas teātra. Kad policisti jautāja, kur šis dzīvojot, Sergejs izstiepa roku un parādīja uz teātra nama pusi. Tā kā tur gan šādu īrnieku nav, guļošo aiztransportēja uz atskurbtuvi, bet, kad viņu nesa tur iekšā, Sergejs visā nopietnībā ziņoja, ka esot Krievijas konsuls un tādēļ neaizskarams. Taču jūrniekā daudz neklausījās un, tikko vīrieti ievietoja kamerā, viņš "nolūza" uz vairākām stundām.

Dzērumā skrien zem automašīnas

Negaidītu stresu nācās piedzīvot kādam valsts policijas darbiniekam, kad viņš, braukdams ar savu auto, gandrīz notrieca gājēju. 1970.gadā dzimušais Ilgvars Z. negaidot izskrēja uz ceļa automašīnas priekšā. Iespējams, koordināciju un saprašanu par debespusēm vīrietis bija zaudējis tādēļ, ka bija pamatīgi lietojis alkoholu. Atskurbtuves kamerā viņš strēmelēs saplēsa gan savu kreklu, gan bikses. Tad pieprasījis, lai pie viņa atved ne tikai sievu, bet arī bērnus. Vēlāk llgvaru aizveda uz valsts policiju.

Zog sliedes

Pagājušās nedēļas nogalē, patrulējot Zaļajā birzē, municipālie policisti Grīzupes ielā netālu no Kuldīgas ielas ievēroja, ka automašīna KrAZ velk trosē iesietu dzelzceļa sliedi. Pēc gulšņiem un sliežu stiprinājumiem bija redzams, ka tā tikko izrauta no dzelzceļa stigas. Automašīnā braucošie Dmitrijs D. un Leons Č. nevarēja uzrādīt dokumentu, kas dotu atļauju šādām darbībām. Aizturētos aizveda uz valsts policijas 4.iecirkni.

Municipālās policijas informāciju apkopojusi

Daiga Mikuļska