Kurzemes Vārds

18:15 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

PA DRĀTI VĒSTĪ LASĪTĀJI

Labāk turēt suņu patversmi, nekā žūpas mitināt.

Cara laikā restorānos pie durvīm stāvēja šveicars, kuram nemaksāja algu. Viņš pārtika no tā, ko deva apmeklētāji. Esmu dzirdējis, ka tirgū pārdevējām uzņēmēji maksā nelielas algas. Pārdevēju peļņa atkarīga no tā, cik pircēju izdodas piekrāpt.

Varētu vēl vairāk uztraukties par to, ka bagātie monopolisti attīrīšanas iekārtu celtniecību un mūsdienīgu ietvju iekārtošanu gājējiem nolēmuši veikt nevis par savu naudu, bet gan uz iedzīvotāju rēķina, paaugstinot tarifus.

Grinbergas kundze teica, ka samazinās siltuma padevi pilsētā. Sen jau bija laiks to darīt, jo ir neekonomiski maksāt lielas naudas par apkuri, ja gandrīz ik dienu jātur logi vaļā.

Embutnieka kungs varētu būt tik atsaucīgs un parūpēties, lai 702.maršruta autobuss sestdienas un svētdienas vakaros kursētu vēlāk, citādi nespējam ne apmeklēt teātri, ne koncertus, ne arī paciemoties Liepājā.

No O.Kalpaka ielas 66: vairākkārt esam zvanījuši uz Municipālo policiju un lūguši, lai likvidē ļergas pārdošanas vietu mūsu mājā, bet rezultāta nekāda. Apšaubāmi cilvēki staigā pa mūsu kāpņu telpu un turpat kārto arī savas dabiskās vajadzības.

"Lattelekoms" apzog tautu baltā dienas laikā. Valdība to redz un atļauj.

No Celmu ielas 7: suņu īpašniece ar saviem suņiem varētu staigāt speciāli suņu pastaigām paredzētās vietās, nevis pie mūsu mājas logiem. Derētu satīrīt arī kāpņu telpu.

Man vairs nav uzticības tiesai. Policistiem, kuri spīdzināja dzīvus cilvēkus, piesprieda sodu nosacīti. Izrādās, ka arī valsts amatpersonas mūsu valstī vairs nesoda par sadistiskām izdarībām.

Tas, kurš 6.vidusskolas gaitenī no atstātās somas paņēma piezīmju blociņu ar melnas krāsas vākiem, lūdzu, atdot vismaz tiesības. Anonimitāti garantēju. Zvanīt pa tālruni 32528.

Pilnīgi piekrītu Edgaram Lūsēnam. Mums vislielākās bailes sagādā lielie suņu īpašnieki, kas pastaigājas ar saviem lielajiem suņiem bez saites un uzpurņa.

Pieprasa, lai ziedo naudu Sv.Annas baznīcas torņa remontam. Lai tie uzņēmēji, kas brauc ar lepnām mašīnām, ziedo savus līdzekļus.

Šķēles kungs priecājas, ka kūp visi trīs "Liepājas metalurga" skursteņi, bet vai viņš zina, cik daudz spēka, asins un sviedru izliets, tos ceļot. Zem skursteņiem ir arī vairāku cilvēku dzīvības.

Neviens nekontrolē "Liepājas siltumu". Šis uzņēmums uzsācis balto teroru pret nemaksātājiem - atslēdz apkuri viņu dzīvokļos, pat nenoskaidrojot, kas tajos dzīvo un kāpēc viņi nav spējuši samaksāt par pārmērīgi dārgo pakalpojumu. Arī melnais terors ir sācies pret visiem pārējiem iedzīvotājiem, kuriem samazinās apkures piegādi. Drīz laikam sagaidīsim sarkano teroru.

No 12.klases skolēniem: esam gandarīti par "Liepājas papīra" Ražošanas daļas vadītājas Guntas Lagzdiņas atsaucību projekta tapšanā.