Kurzemes Vārds

16:53 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

Esmu ļoti pārsteigta par suņu šaušanas akciju. Manuprāt, vispirms vajadzētu nošaut visus zagļus un bandītus, tad nevajadzētu suņus turēt.

No mātes, kuras dēls apglabāts Centrālkapos: lūdzu atnest atpakaļ grozu ar rozēm, kas bija novietots uz mana dēla kapa.

"Lattelekom" un valdībai ir jāatver savi maciņi, tautai nav jāmaksā par amatpersonu nolaidību. Cilvēki, būsim vienoti, pateiksim kopīgu "Nē!" telefona abonēšanas maksas tarifu palielināšanai!

No pensionāres: gribu pastāstīt par kādu ļoti labu cilvēku, kurš 2.martā galvenajā pastā atdeva manai vedeklai nozaudētos dokumentus. Lai Dievs viņu svētī!

Pirms atvienot apkuri dzīvokļos, ieteiktu namu pārvaldei noskaidrot, kuros dzīvokļos patiešām dzīvo maksātnespējīgi iedzīvotāji un vientuļi pensionāri, tos vajadzētu pažēlot, bet ļaunprātīgajiem nemaksātājiem droši varētu atvienot.

No Centra rajona iedzīvotājas: kaimiņiene pirms pusgada savam bērnam iegādājās rotaļlietu - dzīvu sunīti. Pusgada laikā šī rotaļlieta izauga necerēti liela, dzīvoklī tai sāka pietrūkt vietas, tādēļ kaimiņiene aizveda nelaimīgo suņabērnu uz citu pilsētas rajonu un tur to atstāja. Sakiet, vai dzīvnieks vainīgs, ja kāds ar to gribēja parotaļāties?

No pensionāra Kalēja: tā ir mežonība, ka municipālie policisti staigā pa pilsētu un apšauj suņus bērnu acu priekšā. Kur paliek humānā attieksme pret dzīvību? Vai tiešām nevar atrast mūsdienīgākas metodes cīņai pret klaiņojošajiem dzīvniekiem?

Pateicamies Makārova kungam par to, ka solīja pacelt pensijas, cerams, ka tas viņam izdosies.

Domāju, ka vecajiem, vientuļajiem pensionāriem un invalīdiem gan maksu par telefonu vajadzētu pazemināt, jo viņiem tā ir dzīves nepieciešamība, nevis greznumlietiņa dzīvoklī. Mums ir jāpiezvana gan dakterim, gan uz aptieku, lai uzzinātu, kur izrakstītās zālītes var iegādāties.

Esmu par ledushalles celtniecību Liepājā, bet vai kāds ir padomājis, kur novietos daudzās automašīnas?

No sirma metalurga: gadumijā gandrīz visi mazie uzņēmumi atcerējās savus pensijā aizgājušos darbiniekus, izņemot slaveno "Liepājas metalurgu". Varbūt Lieldienu zaķis pakutinās kungu pēdiņas un tie pensionāriem atsūtīs kādu oliņu?

Siguldas ielas 13.nama iedzīvotāja: no mūsu mājas pazudusi sētniece, palikusi tikai slota un lāpsta. Palīdziet atrast jaunu sētnieci, kas vēlētos strādāt, nevis tikai saņemt naudu.

Apnicis lasīt par dzīvnieku apšaušanu pilsētā, tas cilvēkus padara vienaldzīgus pret apkārtējo ciešanām, mūsu jaunatne jau tā ir tik vienaldzīga un rupja. Esmu centusies savā mūžā pabarot visus klaiņojošos dzīvniekus un neviens nav gribējis iekost. Dzīvnieks pats no sevis neuzbrūk, nevajag to kaitināt.

No Šķēdes ielas kabeļtelevīzijas skatītājas: jau otro mēnesi mans televizors ir bojāts, par to esmu informējusi Stankeviča kungu (šās televīzijas īpašnieku), kurš sola salabot, bet solījumus nepilda.

Nedrīkst pieļaut, ka suņi uzbrūk cilvēkiem un pārkož rīkles, tas ir necilvēcīgi.

Zvirbulis: patīkami, ka domes izpilddirektors A.Priedols nav birokrāts, viņš ir pieejams un pretimnākošs ikvienam apmeklētājam. Tāpat viņam ir iespējams piezvanīt bez sekretāres laipnās atļaujas, kāda bija obligāti nepieciešama iepriekšējiem priekšniekiem. A.Priedola kungs ļoti daudz dara pilsētas labā, viņš ziedo sevi visu darbam.

Nestrādājoša metalurga pensionāre: "Kurzemes Vārdā" tik jauki rakstīts par "Liepājas metalurgu", taču mēs neredzam nekādu palīdzību, pat svētkos nesaņemam nevienu dāvaniņu, arī medicīnas pakalpojumi kļuvuši tik dārgi un neaizsniedzami pensionāriem.