Kurzemes Vārds

18:32 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

RAJONĀ

Dāmas kausus sadalījušas,

vīriem - finālcīņas vēl priekšā

Beigušās Liepājas rajona kausa izcīņas sacensības basketbolā sievietēm, savukārt četras vīru labākās komandas kausus savā starpā sadalīs rīt.

Pārliecinoši, uzvarot visās spēlēs, pirmo vietu izcīnīja Nīcas sieviešu komanda, kas finālmačā ar rezultātu 65:55 pieveica Grobiņu. Otrās vietas ieguvējām tas bija vienīgais zaudējums sacensībās. Trešo kausu savā īpašumā ieguva Vaiņodes pirmā komanda, kas, uzvarot tikai ar viena punkta pārsvaru, no godalgotā trijnieka izbīdīja rajona sporta veterānes. Sieviešu turnīrā kopumā piedalījās 12 komandas.

Kļuvušas zināmas tās vīriešu komandas, kas cīnīsies finālā. Par pirmo vietu spēkosies Grobiņa un LB2A (Liepājas brāļi divi amatnieki), bet par trešo vietu - Nīcas un Medzes basketbolisti. Pēc zinātāju domām, visticamāk, ka pirmo vietu 25 komandu turnīrā un prestižāko kausu iegūs LB2A, kas Liepājā ir viena no spēcīgākajām basketbola brigādēm.

Nākamnedēļ sāksies rajona sporta spēles volejbolā. Izlozē piedalījās 16 vīriešu (četrās apakšgrupās) un 10 sieviešu komandas