Kurzemes Vārds

05:21 Svētdiena, 7. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Nozog elektrības vadus

Ja netiek pie metāla, ko var atrast, staigājot pa zemi, dažs pamanās to nozagt gaisā. 5.martā Liepājā, Britu flotes ielā, no elektropārvades līnijas nozagti vadi 90 metru garumā. Zaudējumus noskaidro.

Aiznes ledusskapi, kristāla vāzi...

Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 14, ir apzagts dzīvoklis. Arī tā, tāpat kā lielākā daļa no dzīvokļu zādzībām, notikusi dienas laikā. Nelūgtais viesis telpās iekļuvis, atspiežot durvju slēdzenes mēlīti. Iespējams, ka zagļi bijuši vairāki, jo paņemts ledusskapis, galds, televizora decimetru bloks, divi radioaparāti un kristāla vāze.

Riteņa vairs nav

Kāds sportiski noskaņots zaglis Liepājā no Atmodas bulvāra 8.a mājas pagraba piesavinājies melnu velosipēdu. Nozagtās mantas vērtība - 40 lati.

Ceļu policijas hronika

Sadursme krustojumā

Ceturtdien pirms pulksten diviem dienā divu automašīnu sadursme notika Liepājā, Jaunās ostmalas un Rīgas ielas krustojumā. "Reno 19" (CK 8558) vadītāja, kas brauca pa Jauno ostmalu, krustojumā griezās pa labi, bet šādu pašu manevru izdarīja arī nedaudz priekšā braucošā GAZ 52 (AT 6422) šoferis. Abām mašīnām pagriezienā vietas nepietika, un cieta reno virsbūve. Vainīgs ir smagās mašīnas šoferis.