Kurzemes Vārds

01:34 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

Pensionārs: pilnīgi piekrītu "Liepājas metalurga" izpilddirektoram, ka pensionāri nav tik darbaspējīgi kā trīsdesmitgadnieki. Veicot štata optimizācijas procedūru, arī Liepājā tiks samazināts bezdarba līmenis. Vai tā nav kauna lieta, ka vecīši strādā, bet darbaspējīgi spēkavīri sauļojas?

Vai tiešām visiem Latvijas pilsoņiem ir tik augsts dzīves līmenis, ka pie Rīgas domes ēkas piketēja tikai krievvalodīgie, vai arī tas bija Latvijas kangaru politiskais triks, lai parādītu ārzemju sabiedrībai, kā pie mums izturas pret krievu tautības cilvēkiem?

No pensionāra: tikko televīzijā izskanēja doma, ka pensijas varētu tikt paaugstinātas par 5 latiem, tā izbadējušais "Lattelekoms" paziņoja, ka telefona abonēšanas maksa tiks palielināta līdz trim latiem.

Vai neviens neliksies zinis par "ļergas" pārdevējiem Peldu ielā 28/30? Garāmgājējus regulāri traucē lielās dzērāju masas, kas šeit pulcējas, dzer, aizskar garāmgājējus ar savām rupjībām, izdara savas dabiskās vajadzības turpat uz ielas.

No Toma ielas 12/20 iedzīvotājas: ļoti lūdzu trešās un ceturtās sekcijas kaimiņus nemest savus gružus ārā pa logu, tāpat neļaut saviem suņiem nokārtoties manis iztīrītajās un sagatavotajās puķu dobēs. Mīļie kaimiņi, cienīsim mūsu centīgās, darbīgās sētnieces darbu!

Mūsu pilsētā šobrīd ir iespējams izvēlēties katram savu ārstējošo ārstu, gribu uzslavēt bērnu ārsti E.Meldrāju par ļoti uzmanīgo attieksmi pret saviem mazajiem pacientiem, kuri bieži vien neprot pat pateikt un parādīt, kas viņiem sāp, bet daktere ar savu pieredzi atrod ikvienu kaiti.

Valdības pārstāvji! Lūdzu nepriecināt pensionārus ar to, ka tiks paaugstinātas pensijas, labāk šim nolūkam atvēlētos līdzekļus tūlīt pārskaitīt "Lattelekoma", "Latvenergo" un citu komunālo pakalpojumu kontos, jo pensijas paaugstinājums nespēj nosegt šo maksājumu cenu celšanos.

No studentes: cilvēki ļoti uztraucas par lielajiem suņiem, kuri sakož, bet neuztraucas par agresīvajiem jauniešiem. Pret viņiem arī vajadzētu cīnīties.

Ieteiktu uzlabot darba ritmu "Vakardienas maizes kioskā" pie Stacijas, jo, manuprāt, tā ir vienīgā vieta Liepājā, kur ir tik lēns darba temps. Šorīt rindā stāvēju veselu stundu.

Liepājas 1.pasta nodaļā strādā ļoti laipna un atsaucīga operatore Vija, viņa nekad neatsakās palīdzēt, ja kādam tas ir nepieciešams. Paldies viņai!