Kurzemes Vārds

00:11 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

No māmiņas: esmu ļoti pārsteigta - ja suns nokož kaķi, to nošauj, bet, ja saplosa bērnu, tad suni atstāj dzīvu.

No liepājnieces: vai tie lielie klejojošo suņu mīlētāji nebūtu ar mieru kādu bariņu paņemt pie sevis mājās un tur par viņiem rūpēties?

No mūziķa ar 27 gadu stāžu: tā tomēr ir visprastākā haltūra, kad viens uzvelk kaut ko uz sintezatora un otrs drusku piedzied .

Padoms "Liepājas siltumam": pirms izsniegt rēķinu par februāri, vajadzēja gan izskaitīt dienas.

Pensionārs: var jau būt, ka tāda pulcēšanās, lai izrādītu savu pazemojošo bezizejas stāvokli, nebija pats labākais risinājuma variants, bet pielietot stekus - tas ir pats rupjākais pārkāpums.

Esmu kopā ar Prūša kungu. Izturiet šo suņu mīlētāju uzbrukumu un turpiniet smago cīņu klejojošo dzīvnieku iznīcināšanā! Tas, kas notiek Ezerkrastā, nudien vairs nav izturams. Es neesmu nekāds dzīvnieku nīdējs, pašam mājās arī ir suns.

Velnciemā pulksten 6, kad cilvēki dodas uz darbu, ir tumšs kā peklē, bet divos naktī elektrospuldzes jauki rotājas milzīgajās ūdens un dubļu peļķēs.

Esam gandarīti par ļoti skaisto Gutoreva tirgus namu "Rāmava".

3.skolas 9.a klases audzinātāja: pagājušajā projektu nedēļā mums ļoti daudz palīdzēja Reģionālās vides pārvaldes priekšnieks Zeļenska kungs un viņa darbiniece L.Karandina, kā arī Hidrometeoroloģiskās observatorijas priekšnieks S.Tkačenko. Paldies viņiem par palīdzību!

Atšķirības starp kabatas zagļiem un "Lattelekomu" nav gluži nekādas, ja nu vienīgi, redzot "Lattelekomu", mēs nesaucam: "Ķeriet zagli!".

Vaiņodniekiem un liepājniekiem tiek atņemts vienīgais piepilsētas vilciens, pat neko ekonomiski izdevīgāku vietā nesolot. Bet Rīgā Jānīši, Pēterīši un Miķelīši sit savus vecos tētiņus un māmiņas ar stekiem, kaut viņi būtu jāaizstāv un jāsargā.

Liepājas dzīvojamo māju īrnieki un īpašnieki! Kopējās kāpņu telpas tīrīsim visi, sastādīsim grafikus un necerēsim uz citu apzinīgumu!

Kad beigsies "ļergas" pārdošana Siļķu ielā 22?

Domāju, ka ir jābūt dienai, kad godināt ikvienu sievieti, ne tikai māti.

Vieni un tie paši spēki dzen tautu nabadzībā un postā un provocē uz nekārtībām, tāpēc valstij ir jāvēršas pret nodevējiem un kaitniekiem.

Jaunajā tirgus paviljonā gribēju iegādāties zeķes vai zeķubikses, tādu tur nebija, vēl vēlējos nopirkt sveces, tās pārdeva tikai veselu kasti. Ko lai daru, ja vajadzīgas tikai dažas? Arī cenas tur augstākas nekā visā pilsētā.

Tos priekšniekus tomēr vajadzētu sodīt! Cik daudz dzeramā ūdens tiek izlietots mākslīgo dīķu ierīkošanai Ganību ielā starp Kalvenes un Saules ielām.

Pēc pēdējām cenu paaugstināšanas operācijām telefona sakariem ļoti daudzi no tā atteiksies, iesniegumā par iemeslu minot augstās abonēšanas izmaksas. Vai "Lattelekomam" nebūs neērti tos lasīt?

Latvietis, pilsonis un pensionārs: uz piketu Rīgā bija ieradušies arī latvieši, arī pats tur biju. Par ko domā prezidents Ulmanis, ja šitā atļauj sist savas valsts pilsoņus?

Pensionāre no J.Raiņa ielas: gribu lūgt piegādāt avīzes drusku ātrāk par pusdienas laiku. Citādi nākas doties uz citiem pilsētas rajoniem tās iegādāties.

Pensionāre: man svaigs gaiss ir zāles, bet to saņemt liedz lielie labi baroto suņu bari visos Liepājas parkos un skvēros. Lai policijas darbinieki reizi pa reizei iziet pastaigāt, tad redzēs, kas īsti notiek pilsētā.

Piemineklis ir tautas svētvieta, ikvienu, kurš šīs vietas apgāna, aizsniegs Dieva sods!

Pensionārs: "Elektronā" strādā ļoti atsaucīgs un labs sava aroda meistars Ravils Haļikovs. Paldies par sirdssiltumu un čaklajām rokām!

Pirms pacelt cenas par telefona abonēšanu, vajadzētu uzlikt tādus nodokļus lielajiem suņu turētājiem, lai viņi pārliecinās, vai vispār tos turēt, tad nebūs tik drausmīgi sakostu bērnu.

Bijušie miliči nomainīja formastērpus un tagad sit cilvēkus Rīgā, Vaiņodē un Jēkabpilī.