Kurzemes Vārds

00:59 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Septiņi mirušie

Svētdien, 8.martā, Liepājā un rajonā konstatēti septiņi nevardarbīgas nāves gadījumi. Tas vienā dienā ir daudz, jo sestdien, piemēram, nav bijis neviena. Mirušas trīs sievietes un trīs vīrieši. Septītā ir trīs gadus vecā Grobiņas pagasta iedzīvotāja Laura. Viņas nāves iemeslu noskaidro, jo pastāv aizdomas, ka bērns saindējies ar medikamentiem.

Kaujas pie "Alegro"

Pagājušās nedēļas nogalē divi kautiņi notika pie kinoteātra "Liepāja". Pulksten pustrijos naktī vēl nenoskaidrotas personas piekāva 1979.gadā dzimušu jaunieti. Viņam atņemts maisiņš ar dokumentiem, kompjūtera disketēm un fotoaparātu. Pagāja pusstunda, un turpat cieta vēl viens tieši tikpat vecs jauneklis. Par viņa piekaušanu uz aizdomu pamata aizturēts 1980.gadā dzimušais Romāns.

Priecāties vajag apdomīgi

Klubā "Pablo" 1959.gadā dzimušais Dmitrijs D. kopā ar draugu bija uzturējies līdz pat tā slēgšanas brīdim, bet arī pēc tam gribējies izklaidēties. Abi gājuši uz "Roma" bāru. Tur viņiem pievienojušies divi mazpazīstami vīrieši. Visi kopā rīta agrumā vēl izceļojušies pa vairākiem Liepājas rajoniem, arī Karostu. Kad vīri savu "maratonu" beiguši, Dmitrijs attapies, ka viņam pazudis mobilais telefons un vairāk nekā tūkstoš dolāru. Viens no kompānijas biedriem uz aizdomu pamata aizturēts. Pie viņa atrasts mobilais telefons. Notikušo izmeklē.

Rūtis pagalam

Izsistas piecas logu rūtis Liepājas 4.pasta nodaļā, Kuršu ielā 7. Iespējams, ka tas bijis kāda pusaudža pašapliecināšanās mēģinājums.

Aizgājis un vēl nav atgriezies

21.februārī no savām mājām Liepājā, Ugāles ielā 1/3, aizgājis 1982.gadā dzimušais Sergejs Nastičs. Vēl līdz vakardienai zēns nebija atgriezies. Viņa aiziešanas iemesls it kā esot nevēlēšanās apmeklēt skolu.

Cieš divi auto

Naktī uz 6.martu apzagta automašīna "WV Golf", kas stāvēja Liepājā, E.Tisē ielā 73. Šofera pusē izsists durvju stikls, un nozagta automagnetola.

Visas četras riepas sadurtas automašīnai "Peugeot", kas stāvēja pie mājas Liepājā, J.Janševska ielā 7/9.

Dūriens mugurā

Kopīgas iedzeršanas laikā, kas notika Cimdeniekos, Centrālajā ielā 1, divi vīri sākuši noskaidrot attiecības ar spēka paņēmieniem. Trešajam tas licies nepieņemami, un viņš gājis kaušļus šķirt. Taču labāk nebūtu to darījis, jo viens no iereibušajiem "cīnītājiem" ar nazi viņam iedūris mugurā. Par laimi cietušā dzīvībai briesmas nedraud. Dūrējs ir zināms, un policija viņu meklē.