Kurzemes Vārds

17:49 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Dzīvokli apzog, kamēr saimnieks arestēts

Konstatēts, ka 9.martā apzagts dzīvoklis Liepājā, Krūmu ielā 27. Iespējams, ka garnadži to darījuši ar gudru ziņu, jo tieši tajā laikā dzīvokļa saimnieks atradās policijas īslaicīgās aizturēšanas kamerā. Telpās iekļūts, izsitot logu. Nozagts televizors, magnetofons, radiola, gāzes balons, drēbes un citas mantas.

Līdzīgā veidā, arī izsitot logu, iekļūts dzīvoklī kādā no Klaipēdas ielas mājām. Tur zaudējumi ir ievērojami lielāki, jo dzīvokļa saimniecei nozagtas antikvāras mantas vairāk nekā divu tūkstošu latu vērtībā. Paņemtas zeltlietas, vācu armijas binoklis, četri kuģa pulksteņi un arī sudrablietas. Uz aizdomu pamata aizturēts kāds jauns vīrietis, un cietušajai atdotas sudrablietas un binoklis.

Apzog, kamēr divi guļ

Visai savdabīga zādzība Liepājā notikusi kādā J.Raiņa ielas 11.mājas dzīvoklī. Vīrs ar sievu atnākuši no darba pēcpusdienā. Abi nolēmuši mazliet pasnaust, un to arī izdarījuši. Viņu dzīvoklim blakus ir cits, neapdzīvots. Tajā iegājis kāds svešinieks un, izlaužot sienā dažus dēļus, iekļuvis abu aizmigušo saimnieku mājoklī. Nozagtas divas ziemas virsjakas un nauda.

Opelim neveicas

Apzagta automašīna "Opel Kadett", kas stāvēja pie mājas Liepājā, Dunikas ielā 1. Zaglis izsitis mašīnas logu, nozadzis magnetofonu un atpakaļskata spoguli.

Ceļu policijas hronika

Pagājušajā nedēļā ceļu policisti par dažādiem pārkāpumiem autovadītājiem sastādījuši 134 protokolus, tajā skaitā sešpadsmit braucējiem par atrašanos pie stūres reibumā. Tūlīt pēc pārkāpuma konstatēšanas naudas sodu samaksājuši 167 autovadītāji.

9.martā Liepājā notikušas vairākas autoavārijas. Rīgas ielā automašīna ZIL130 (AV 6098), kuras vadītājs neievēroja distanci, saskrējās ar priekšā braucošo "VW Passat" (CP 5317).

"Audi 80" (CS 4733) vadītājs Brīvības un Cukura ielas krustojumā pārkāpa satiksmes noteikumus - uz Brīvības ielas izbrauca tad, kad luksoforā dega sarkanā gaisma. Sekoja sadursme ar "VW Passat" (CM 7925).

Siļķu ielas galā, ostas termināla teritorijā, automašīnas KamAZ5410 (AR 8394) vadītājs brauca atpakaļgaitā, nepārliecinājies par manevra drošību. Kravas auto sadūrās ar "VW Jetta" (CK 5904), kuras vadītājs arī pārkāpa noteikumus, braucot ar lielāku ātrumu nekā atļauts.

VAZ2106 (BJ 2349) vadītājs O.Kalpaka ielas 107.mājas pagalmā neveiksmīgi manevrēja un uzbrauca stāvošai mašīnai "Opel Vectra".

Vēl viens VAZ 2106 (AN 1581) vadītājs izraisīja satiksmes negadījumu K.Ūliha ielā. Viņš gribēja nogriezties pa kreisi, bet nepamanīja, ka apdzīšanas manevru jau bija uzsācis "Ford Scorpio" (BN 5897) vadītājs. No notikuma vietas žigulis aizbrauca, bet tas braucēju no atbildības neatbrīvos.