Kurzemes Vārds

11:07 Trešdiena, 20. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Iesniedz budžeta labojumus

Sporta un kultūras komiteja iesniegusi Rajona padomei budžeta labojumus, kuros par 5 tūkstošiem latu palielināts finansējums kultūras vajadzībām.

Komitejas priekšsēdētāja Māra Vētra "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka 45 tūkstoši latu kultūrai šogad ir par maz, tādēļ lūgts finansējumu palielināt līdz 50 tūkstošiem, un šajā jautājumā komiteja negrib piekāpties.

Labojumos pamatots, kādiem mērķiem līdzekļi ir nepieciešami. Rajona kolektīviem jāgatavojas Dziesmu svētkiem, Pāvilostā rīkos starptautisko smilšu piļu festivālu, Otaņķu etnogrāfiskajam ansamblim jāpiedalās festivālā "Baltica", Kalētu Mūzikas skolai nepieciešama nauda instrumentu iegādei, Vaiņodē plānots atvērt Priekules Mūzikas skolas filiāli. Līdzekļi nepieciešami arī citiem mērķiem. "Nekādas gaismas pilis mēs neplānojam celt, nauda vajadzīga pašam nepieciešamākajam," nobeigumā teica Māra Vētra.

Budžeta labojumi komitejām bija jāiesniedz līdz 9.martam, un līdz tam Sporta un kultūras komiteja bija vienīgā, kas to izdarīja.