Kurzemes Vārds

16:01 Otrdiena, 7. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

Vēlos atgādināt namu pārvaldes "Kurzemnieks" pārvaldniecei Brigitai Rencei, ka arī viņai ir noteikts darba laiks apmeklētāju pieņemšanai.

Ko lai daru, kam lai sūdzos? Man uzbruka viens bez pavadas un uzpurņa apkārt skraidošs suns un izplēsa mētelim lielu robu.

Nepatīk latviešu valodas vārda "kukuļdošana" vietā lietotais "korupcija", kuru daudzi pat neizprot.

Kad "Liepājas siltums" saņemsies un nopublicēs visus karstā ūdens zagļus?

Rīgas pensionāru pikets un represēto pieminekļa Centrālkapos apgānīšana vienā laikā nav nejaušība.

Lasu "Dienā" lielāko nodokļu maksātāju sarakstu un brīnos, ka to vidū nav neviens no lielākajiem tirgotāju pārstāvjiem Liepājā: ne "Nemo" grupa, ne "Līvs un Co", ne "Griģis un Co", ne supermārkets "Pērle", ne akciju sabiedrība "Pētertirgus", kuri tā plaukst un zeļ.

Ieteicam Liepājas Pilsētas domei padomāt par veco ļaužu nama celtniecību tramvaja galapunktā jūrmalā, tur būtu večukiem tik nepieciešamais svaigais, tīrais jūras gaiss un arī kapsēta nav tālu.

8.martā Annas baznīcas zvans aicināja uz dievkalpojumu, bet pretī uz tirgus laukuma bērniņi dejoja "Kur tu teci, gailīti", it kā jauki un patīkami, bet to visu nomāc skatītāju pūlis, kas gremo saulespuķes un spļaudās. Kļūst skumji.

Kāpēc mēs tik ilgi klusējam par okupācijas režīma izdarībām, t.i., gan par apgānīto pieminekli, gan par pensionāru piketu Rīgā. Vai tā nav īsta provokācija?

Kauns un negods latviešiem, kuri pieļauj savu kapu apgānīšanu. Tā nav pirmā reize!

Godājamie liepājnieki! Ja vēlaties atbrīvoties no pilsētas trokšņa, ikdienas stresa, tad droši varat doties uz kafejnīcu "Pauze" Ūliha ielā, tur Jūs apkalpos ļoti laipna bufetniece Ruta.

No represētās: lai to aptraipīto akmeni Centrālkapos nekad nemazgā nost, lai visa pasaule redz, kā par mums - represētajiem, ņirgājas.

Mēs, nabaga pensionāri, jau esam atbrīvoti no avīžu un žurnālu lasīšanas, tagad tiksim atbrīvoti arī no radio klausīšanās un televizora skatīšanās. Kam mums tādu valdību, kas rūpējas tikai par dzīves līmeņa pazemināšanu?

Tā kundze, kura nevēlas stāvēt stundu garajā rindā pie kioska"Vakardienas maize", šo pašu produktu var iegādāties blakus esošajā veikalā. Jāatzīst, ka kioskā strādājošā pārdevēja ir ļoti laipna un izpalīdzīga, īpaši pret vecajiem pensionāriem.

Nepatīkami ieiet veikalā "Parks - 4", kasiere regulāri smird pēc sviedriem.

Kad nogrima prāmis "Estonia", runāja, ka vainīga kāda zemūdene, tagad - pēc piketa pie Rīgas Domes, ka vainīgi provokatori no Krievijas. Bet, es domāju, ka vairāk vajadzētu akcentēt faktu, ka lieli spēcīgi vīri no mobīlā pulka sita un grūda nabaga večukus.

Parasti presē lasam terminu "krievvalodīgie", bet vai nebūtu patīkamāk lasīt "latviski nerunājošie"?

Es neesmu ar mieru ņemt savā paspārnē tos cālīšus, kas izšķīlušies no divgalvaino ērgļu olām, t.n., ka Latvijai vairs nebūs nākotnes.

G.Ulmanis atvainojās ebrejiem par viņu tautiešu likvidāciju, domāju, ka pienācis laiks atvainoties arī krieviem, ka esam viņu pensionāriem sagādājuši tik smagus apstākļus, tad mūsu prezidents būtu nodemonstrējis savu īsto seju.

Glīti un pārskatāmi ir iekārtotajā lietoto apģērbu veikalā"Jums" Celtnieku ielā, tur vienmēr ir patīkami iepirkties. Tur ikvienu sagaida laipna apkalpošana un lietpratīgi padomi.