Kurzemes Vārds

18:14 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Vai šāva?

Otrdien Liepājā policijai zvanījuši no Kungu ielas 3, kur atrodas salons "Liepzars". Loga rūtī esot caurums, kas varētu būt radies no šāviena. Apaļais caurums bija 5 milimetrus plats, bet telpās neatrada nekādu pēdu, kas liecinātu, ka tiešām ir šauts.

"Latiņā" pazūd šokolāde

Konstatēts ka Grobiņas skolas kafejnīcā "Latiņš" vairāku dienu laikā pazudušas dažādas mantas: lielākoties ēdamas lietas - šokolāde, citi našķi, kafija. Grobiņas iecirkņa policisti uz aizdomu pamata aizturējuši trīspadsmit gadus veco Armandu.

Ceļu policijas hronika

Otrdien Liepājā notikušas vairākas autoavārijas. Pirmā no rīta ap pulksten deviņiem Klaipēdas ielā, laukumā pie tirdziņa. Tur visai plašo teritoriju pagriežoties nevarēja sadalīt divas automašīnas, un VAZ2105 (BN 6169) saskrējās ar "Datsun Sherry"(CB 825).

Pēc neilga laika "Statoil" teritorijā VAZ2103 (AV 6213) šoferis, pagriežoties pa labi, nebija ievērojis distanci, un mašīna saskrējās ar BMV (BS 712).

"Ford Sierra" (BH 8864) J.Raiņa ielā uzbrauca vīrietim, kurš bija izgājis uz ceļa. Cietušais ievietots slimnīcā, bet viņa dzīvībai briesmas nedraud.

Jaunās ostmalas un jaunā tilta krustojumā avāriju izraisījis "Ford Transit" (AG 5298) vadītājs, kurš iebraucis pretējā kustības joslā. Notika sadursme ar "Audi 80" (DC 2078), kas no tilta pagriezās uz Jauno ostmalu.

Gājējam uzbraucis vēl viens autovadītājs. "Opel Vento" (CT 5032) brauca pa Lielo ielu virzienā no centra uz tilta pusi. Krustojumā ar Teātra ielu mašīna notrieca apmēram deviņus gadus vecu zēnu. Izsauktā ātrā palīdzība bērnam nekādus citus miesas bojājumus nekonstatēja kā vienīgi dažus nobrāzumus. Zēnu aizveda uz mājām.