Kurzemes Vārds

19:53 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atskurbtuvē erotikas netrūkst

Daiga Mikuļska

Vakar pulksten pussešos Municipālās policijas 2.iecirkņa kārtībnieki ievēroja kādu sievieti, kura gulēja uz ielas Krūmu un Ziemeļu ielas krustojumā. Apmēram četrdesmit piecus gadus vecā Rudīte R. bija tik piedzērusies, ka nespēja nostāvēt uz savām kājām un atskurbtuvē viņu ienesa. Klientei kājās bija tikai zābaki, mugurā - tikai kleita un mētelis. Un viss. Kamerā viņu ielika bez mēteļa. Pēc divu stundu miega Rudīte pamodās un sāka šiverēt. Laikam bija palicis par karstu un atvestā izģērbās, palikdama zābakos un Ievas kostīmā. Taču, kad viņu atkal pieveica miegs, kliente atkal ātri uzrāva kleitu mugurā un likās slīpi uz lāviņas.

Iepriekšējā vakarā vēl viena dāma atskurbtuvē enerģiski demonstrēja savus plikumus. Tā bija 1939.gadā dzimusī Valentīna P., kuru atrada piedzērušu guļam pie veikala "Nida". Pēc ievietošanas kamerā no sākuma viņa labu laiku nešpetni lamājās, bet tad novilka zeķubikses, zem kurām nekā nebija.

No kungiem izcēlās 1937.gadā dzimušais pensionārs Mihails F. Viņš, dzēruma pievarēts, bija nolūzis J.Raiņa un M.Gūtmaņa ielas krustojumā. Pēc ievietošanas kamerā vīrs neatlaidīgi pieprasīja spilvenu, bet, kad tādas ērtības viņam neviens nevarēja sagādāt, sāka prasīt, lai pie viņa atvedot kādu babku, tas ir, sievieti. Taču - palika gribot.