Kurzemes Vārds

23:42 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

GROBIŅĀ

Visvairāk darbu - vizuālajā mākslā un floristikā

Rajona Skolēnu interešu centrā Grobiņā atvērta vizuālās un lietišķās mākslas izstāde "Nāc un vizi varavīksnē". Sestdien notiks labāko darbu autoru apbalvošana.

Rajona Skolēnu interešu centra direktora vietniece Silvija Leja informēja, ka Latvijas mēroga vizuālās un lietišķās mākslas darbu konkursa "Nāc un vizi varavīksnē" ietvaros centra pulciņu skolotājas Verenas Krūčes, floristikas pulciņa skolotājas Birutas Ignātovas un rajona vizuālās mākslas skolotāju metodiskās apvienības vadītājas Andras Zvirbules vadībā iekārtota rajona skolēnu darbu izstāde, kurai ir papildu nosaukums "Zilās spāres lidojums". Katram novadam "iedalīta" viena no septiņām varavīksnes krāsām, Kurzemei - tumši zilā, tādēļ darbos dominē šī krāsa.

Vizuālās mākslas darbi, koka un metāla izstrādājumi, ziedu kārtotāju veikums, tekstilizstrādājumi, rokdarbi, ādas izstrādājumi, keramika - izstādē redzami darbi septiņos žanros. Bet visvairāk rajona skolēni sevi izteikuši vizuālajā mākslā, floristikā un rokdarbos. Būs arī tērpu konkurss ar noteikumu, ka tie jādemonstrē pašiem autoriem. Tērpu skate un labāko darbu autoru (aptuveni četrdesmit) apbalvošana notiks sestdien.