Kurzemes Vārds

15:19 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policija lūdz palīdzēt

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu sniegt liecības par padomju režīma upuru un padomju karavīru kapu apgānīšanu. Aculiecinieki aicināti zvanīt pa tālruņiem 3431900 vai 02 vai personīgi ierasties Ganību ielā 197/205, 214.kabinetā.

Policijas hronika

Sarosījušies zagļi

Pēdējās dienās Liepājā sarosījušies garnadži, jo konstatētas piecas zādzības. Naktī uz 11.martu apzagti Preses apvienībai piederošie kioski O.Kalpaka ielā 60 un Piltenes ielā 5. Izsisti stikli, un paņemtas sadzīves ķīmijas preces, arī avīzes un žurnāli.

Kuldīgas ielā 34, mazģimeņu kopmītnē, dienā veic elektroinstalācijas remontu, bet naktī uz 11.martu tur nozagts elektrokabelis 20 latu vērtībā. Trīs reizes lielākus zaudējumus cietusi firma "Eradu", no kuras noliktavas Jūras ielā 26 aiznesti divi alumīnija stiepļu rituļi.

Toties Peldu ielas veikalā "Birojiņš" kāds pusaudzis, izmantodams pārdevēju aizņemtību pircēju apkalpošanā, piesavinājies mobilo telefonu "Nokia 3110", kura cena ir 135 lati.

Nespēj novaldīt automašīnu

Šosejas pie Liepājas trešdien bija liktenīgas vairākiem autobraucējiem. Kravas automašīnas "Scania" vadītājs uz Rīgas ceļa netālu no Kalvenes nespēja novaldīt braucamrīku uz asfalta, bet grantsceliņš nebija spējīgs atturēt zviedru auto no iebraukšanas grāvī. Šoferis būs spiests kādu laiku pavadīt slimnīcā.

Liepājas - Ventspils šosejas 37.kilometrā "Ford Transit" vadītājs bija pārgalvīgi samazinājis distanci līdz priekšā braucošajai "Škoda", un, tai spēji bremzējot, cieta abi spēkrati.

Kandžas tirgotāju nedienas

Liepājas Municipālā policija aizvakar parūpējās par to, lai pilsētā būtu par diviem ļergas pārdošanas punktiem mazāk. Tiesa, konfiscētais kandžas daudzums nav pārlieku iespaidīgs. K.Ukstiņa ielā 33 kāds nelegālā rūpala turētājs šķīries no 12,5 litriem pašbrūvētā, bet viņa kolēģim Celtnieku ielā 4 nodarītā skāde bijusi par diviem litriem lielāka.