Kurzemes Vārds

17:13 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

No 9.stāva kaimiņiem: vissirsnīgākais paldies Evai Lilijai Ozolai par lielo dāsnumu un palīdzību.

No četru bērnu vecmāmiņas: ierosinu steidzami atvērt kontu kādā no bankām, lai varētu suņu sakostajai Karinai izdarīt plastisko operāciju. Pati noteikti steigtos šajā kontā iemaksāt savu artavu.

Gribu brīdināt visus vecākus nelaist savus bērnus, īpaši jaunākos, uz skolās rīkotajiem deju vakariem, jo skolotāji tur nedežurē un arī nekādu atbildību par šādiem vakariem nenes, bet dzerts un pīpēts tajos tiek uz nebēdu.

Dārza ielā, iepretim cietumam, uz ietves ik dienas stāv 3-4 automašīnas, tās acīmredzot pieder cietumniekiem, kuri kādu laiciņu tur uzkavējas, darbinieki taču ievērotu satiksmes noteikumus.

No Strazdu ielas 10: namu pārvaldē "Kurzemnieks" strādā ļoti atsaucīga un laipna lietvede. Kaut vairāk būtu tādu darbinieku!

Kāpēc krievvalodīgie klusēja, kad tika apgānīts represēto piemineklis, bet brēc pilnā balsī no Liepājas līdz Maskavai, kad tika nokrāsots Dedajeva piemineklis?

Pagājušā gada rudenī no "Daugavas" stadiona tika izvesti trenažieri, tagad tie mētājas un rūsē pie vecās slimnīcas žoga. Vai tiešām tie nevienam vairs nav vajadzīgi?

No pensionāres: man dienā pārtikai iznāk 70 santīmu, kurš pateiks, kā izdzīvot, ja vēl kādi 10-15 santīmi tiks atvilkti telefonam?

Iesaku visiem latviešiem lasīt laikrakstu "Panorama Latvii", tur rakstīts, kā vajag cīnīties par savām tiesībām.