Kurzemes Vārds

12:49 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

AIZPUTES PAGASTĀ

Paraksta līgumu par māju pārņemšanu

Šonedēļ Aizputes Pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Šilis Rīgā parakstīja līgumu ar Latvijas Privatizācijas aģentūru par trīs saliekamo konstrukciju dzīvojamo māju ar saimniecības ēkām pārņemšanu.

Līvānu mājas "Klintis", "Elderi" un "Līdumi" piederēja likvidējamajam Liepājas Melioratīvās celtniecības valsts uzņēmumam, un Ministru kabinets pilnvaroja Privatizācijas aģentūru bez atlīdzības nodot valsts īpašuma objektus Aizputes pagasta pašvaldībai. Aivars Šilis "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka tagad šīs mājas ierakstīs zemesgrāmatā kā pagasta īpašumu, bet pēc tam ēkās dzīvojošajām ģimenēm savus mājokļus piedāvās privatizēt.

Pārņemt ēkas bija plānots jau labi sen, bet šo procesu kavēja apstāklis, ka bijušā uzņēmuma manta bija ieķīlāta bankā "Baltija", un pagasts no saistībām pret šo banku kategoriski atteicās. Pagastam jāpārņem vēl viens LMCVU objekts - cūku kūts.

Ministru kabinets uzdevis Privatizācijas aģentūrai arī bez atlīdzības nodot Nīcas pagastā esošo dzīvojamo māju ar saimniecības ēkām "Toseles sūkņu stacija". Arī šis objekts agrāk piederēja LMCVU.