Kurzemes Vārds

04:12 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirms Jāņiem rīkos Bārtas upes nedēļu

Līdzsvarota attīstības plāna izstrādē pēc iespējas vairāk jāiesaista sabiedrība - lēma atklātā vides pārvaldes centra "Bārtava" valdes sēdē.

Pārvaldes centra "Bārtava" prezidente Gunta Strēle informēja, ka valdes sēdē nolemts, kādi darbi noteiktā laikā veicami un cik daudz līdzekļu nepieciešams, īstenojot projektu "Līdzsvarotas attīstības plāna izstrāde Lejaskurzemē". Šo un vēl citus projektus iecerējuši realizēt deviņu pagastu - Dunikas, Kalētu, Bārtas, Rucavas, Virgas, Otaņķu, Nīcas, Vaiņodes un Gramzdas pašvaldību darbinieki un citas ieinteresētās personas sadarbībā ar Latvijas Universitātes Vides zinātņu un pārvaldes studiju centru (valdes sēdē to pārstāvēja Ainis Builevics). Kā uzsvēra Gunta Strēle, viens no svarīgākajiem valdes lēmumiem - plāna izstrādē jāiesaista pēc iespējas plašāks sabiedrības loks, aptaujās izzinot pagastu iedzīvotāju domas par to, kas, viņuprāt, ir svarīgākais darāmais novada attīstībai, iesaistot cilvēkus konkrētos darbos, mācību programmās utt.

Valde nolēmusi, ka iecerētā Bārtas upes nedēļa tiks rīkota no 16. līdz 22. jūnijam. Tās programmā - koktēlniecības plenērs, brauciens ar laivām pa Bārtas upi, dažādi sarīkojumi katrā pagastā. Sabiedriskā vides pārvaldes centra "Bārtava" valdes nākamā sēde paredzēta 23.aprīlī.