Kurzemes Vārds

06:31 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Gatavojas "Tavām pēdām"

Tūrismā strādājošie Liepājas rajonā un pilsētā gatavojas sestajai tūrisma biržai (jeb tūrisma gadatirgum) "Tavas pēdas", kas no 16. līdz 19. aprīlim notiks Rīgā.

Tūrismā strādājošo sanāksmē runāts par gatavošanos otram lielākajam tūrisma gadatirgum Latvijā - sestajai tūrisma biržai "Tavas pēdas". Inta Spriņģe no rajona Skolēnu interešu centra informēja, ka gadatirgū "Tavas pēdas" parasti vairāk tiek reklamētas tādas atpūtas iespējas, kas Latvijas iedzīvotājiem finansiāli ir "pa kabatai". Savukārt tūrisma gadatirgū "Balttour", kas šogad notika februāra sākumā, piedāvājumus vairāk reklamē lielās tūrisma firmas. Tādēļ Inta Spriņģe ar kolēģiem, gatavojoties "Tavām pēdām", cenšas iesaistīt tās rajona skolas un pašvaldības, kuras būtu gatavas rīkot dažādas vasaras nometnes, tādējādi kaut ko arī nopelnot.

Veidojot reklāmas stendu "Tavām pēdām", lielākoties tiks izmantoti materiāli, kurus sagatavoja tūrisma gadatirgum "Balttour 98", protams, tos papildinot. Tūrisma biržai aprīlī jau gatavojas tūrismā strādājošie no Vērgales, Pāvilostas, Grobiņas, Bārtas, Liepājas, Dunikas un citām vietām: Inta Spriņģe, Dace Lieģe, Roberts Rimkuss, Irina Kurčanova, Andris Maisiņš, Ilze Frīdenberga, Inta Ekte un citi. Nākamā tūrismā strādājošo tikšanās, gatavojoties gadatirgum, būs 7.aprīlī Grobiņā, Skolēnu interešu centrā, uz kuru var ierasties arī citi interesenti.