21:19 Trešdiena, 13. novembris

Bokseri pārbauda spēkus pirms Latvijas čempionāta

"Daugavas" sporta zālē notikušās Liepājas atklātās meistarsacīkstes boksā bija pēdējā spēku pārbaude pirms šāsnedēļas nogalē Jelgavā paredzētā Latvijas čempionāta, tāpēc neizbrīnīja, ka uz sacensībām mūsu pilsētā pārbaudīt savu meistarību un izspiegot konkurentu sportisko formu bija ieradušies 115 bokseri no Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas. Sacensībās piedalījās arī viesi no Lietuvas pilsētas Kretingas.

Meistarsacīkstes notika vairākās vecuma grupās, un visinteresantākās, protams, bija vīru cīņas, kur no liepājniekiem par uzvarētājiem kļuva Viktors Kozlovskis un Kaspars Dāvids. Junioru konkurencē uzvarētāju godā tika mūsu pilsētas bokseri Guntis Mežģirts, Kaspars Bumbulis, Maksims Tkačovs, Gatis Ritenieks un Viktors Travins, kurš arī saņēma firmas "Zacepins & Co" speciālbalvu kā Liepājas labākais bokseris. Savukārt jaunākajās grupās uzvarēja Kompleksās sporta skolas audzēkņi Rolands Bliznecs, Arnis Dzintarnieks, Andrejs Vološins, Andrejs Nazarenko, Vladislavs Rodins, Iļja Skvoroda, Viktors Jankins, Aleksandrs Kuščs, Deniss Deņisenko, Dāvids Čilingarjans, Oļegs Solonovs un Jānis Grīnvalds, Maksims Sajapins un Rolands Krasovskis. Liepājas bokserus sacensībām sagatavoja treneri Aleksandrs Maksimovs, Vladimirs Trusovs, Nikolajs Janovičs un Kārlis Knitners, bet sacensības atbalstīja naktsklubs "Liedags", akciju sabiedrības "Pētertirgus" un "Ceptuve 2, Andruļa gaļas pārstrādes uzņēmums "Randa", SIA "HEMS līnija", veikali "Roms", "Gerkens un parneri".

Trīs godalgas tenisistiem

Pagājušajā nedēļā Jūrmalas tenisa laukumos notika Latvijas ziemas čempionāts tenisā jauniešiem. Veiksmīgi tajā piedalījās Liepājas jaunie tenisisti. Vislabāk no mūsējiem nospēlēja Andris Antonovs, kurš 1986.-1987.gadā dzimušo zēnu grupā izcīnīja otro vietu. Savās vecuma grupās trešās vietas ieguva Jānis Kublačovs un Adrians Žguns.

Andrejs Grodzickis četrkārtēja uzvarētāja godā

Latvijas 51. skolēnu sporta spēļu ietvaros notikušajās peldēšanas sacensībās veiksmīgi startēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi, kas komandu sacensībās 11 vienību konkurencē izcīnīja 3.vietu. Lieliski šajās sacensībās peldēja perspektīvais Andrejs Grodzickis, kurš izcīnīja uzvaras 50 metros brīvajā stilā, 100 un 200 metru peldējumā uz muguras, kā arī kopā ar brāli Vladimiru Grodzicki, Romānu Miloslavski un Dmitriju Monastirski uzvarēja 4×50 m stafetē. Šie paši puiši ieguva otro vietu arī 4×50 m kombinētajā stafetē. Miloslavskis uzvarēja 400 m kompleksajā peldējumā un izcīnīja otrās vietas 100 m un 200 m tauriņstilā, savukārt Vladimirs Grodzickis ieguva otrās vietas 200 m brīvajā stilā un divreiz īsākā distancē peldējumā uz muguras. Meiteņu konkurencē liepājnieces izcīnīja 3.vietu 4×50 m stafetē, un šādās pašās pozīcijās Tatjana Pavlova ierindojās 200 m peldējumā uz muguras, bet Irina Gabura - 200 m kompleksajā peldējumā.