Kurzemes Vārds

07:37 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

RUCAVĀ

Muzicē astoņas grupas

Sestdien Rucavas Kultūras namā notika rajona muzikantu jeb vokāli instrumentālo ansambļu saiets - skate, kurā muzicēja astoņas grupas.

Saietā piedalījās muzikanti no Aizputes, Rucavas, Vaiņodes, Kazdangas, Vērgales un Durbes. Rucavas Kultūras nama vadītājs Imants Pričins atgādināja, ka šis jau ir trešais muzikantu saiets, jo muzikantiem ir vēlēšanās vismaz reizi gadā satikties, uzspēlēt un skatīt, ko katrs prot. Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja žūrijas priekšsēdētājs Juris Pavītols, ansambļus var iedalīt divās grupās: viena daļa spēlē tradicionālo balles mūziku "latviešu gaumē", otra daļa - to, kas pašiem tuvāks sirdij. Pirmajā grupā žūrija par labākajiem atzina Rucavas Kultūras nama muzikantus (seniorus), bet no otrajā - grupu "Flash" no Aizputes.

"Lielākie mīnusi joprojām ir divi - sliktā aparatūra (vai arī neprasme to izmantot) un tas, ka grupām nav sava skaņu režisora," atzīmēja Juris Pavītols. "Kopumā muzikantu spēles kvalitāte jeb "līmenis" ir aptuveni tāds pats kā pagājušajā gadā. Lielākais pluss - labi, ka šādi saieti vispār vēl notiek".