Kurzemes Vārds

00:13 Trešdiena, 23. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pavasarīgi saulainā "Dzintarlāse"

INDRA IMBOVICA

Metalurgu kultūras pilī 21.reizi notika tradicionālais sporta deju konkurss "Dzintarlāse", kuru organizē pedagoģes Čabovskas un viņu vadītais klubs "Aura". Tajā šogad piedalījās vairāki simti dalībnieku no Latvijas dažādiem sporta deju klubiem un centriem vecumā no sešiem līdz astoņpadsmit gadiem. Deju pāri sacentās vairākās vecuma grupās un dažādās kvalifikācijas klasēs. No mūsu pilsētas konkursā piedalījās visi trīs klubi - "Aura", "Svings" un "Liepāja", sīvā konkurencē gūstot labus rezultātus.

Šādi turnīri ir nepieciešami īpaši iesācēju deju pāriem, jo tad var ieraudzīt jaunos, perspektīvos talantus - sporta deju nākotni. Iesācēju jaunākajā grupā 1.vietu izcīnīja Oļegs Oļinskis un Līga Grāviņa no "Auras", Starp uzvarētājiem iekļuva arī Miks Sprūds un Ksenija Kobeca no "Svinga". Bet iesācēju vecākajā grupā uzvarētāja laurus saņēma arī "Auras" dejotāji Edgars Bumbieris ar savām divām partnerēm Kristīni Palēvicu un Evitu Smiltiņu.

Tālāk vietas pa klasēm un vecuma grupām sadalījās šādi: E4 grupā (1986.-1987.g.) 1.vietā Ainārs Tomašs un Krista Mielava - "Aura", bet E4 grupā (1988.g. un jaunāki) - 1.vietā Madars Blumbergs un Agnese Rozentāle - "Aura". E6 grupā Juris Kļonovs un Agnese Junkure - "Svings", D klasē (vecākie) uzvarēja Aivars Meiers un Ruta Martinsone - "Tango", Jūrmala, D klasē (jaunākie) - Toms Viļumsons un Jana Ivanova - Aizpute. C klasē atsevišķi vērtēja Latiņamerikas un standarta dejas, kur LA dejās uzvarēja Iļja Sošņikovs un Aleksandra Kobeca - "Svings", bet ST - Jānis Cinis un Laura Grota - "Aura". Tāpat dalījās C + B klases dejotāji. ST - 1.vietā Juris Leškovičs un Alīna Jaroševska, bet LA - Edgars Poičs un Agrita Bindre - abi pāri no "Tango".

Jāpiebilst, ka visās grupās un klasēs pirmās trīs vietas ieņēma galvenokārt Liepājas klubi. Kaut arī nedēļas nogale Metalurgu kultūras pilī dejotājiem bija gara un nogurdinoša, tomēr konkurss "Dzintarlāse" izskanēja īsti pavasarīgi saulainā noskaņā.