Kurzemes Vārds

22:56 Otrdiena, 22. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atbild amatpersona.

Kādēļ februārī maksa par apkuri ir tik pat liela kā janvārī, ja februāris ir par divām dienām īsāks kā citi mēneši?

"Liepājas siltums" vadošā inženiera Tatjana Rokšarova:

- Visa samaksa par apkuri ir sadalīta pa visu apkures sezonu, pa mēnešiem, vienādi, t.n., ka siltumpatērētāji katru mēnesi maksā vienu noteiktu summu, neatkarīgi no dienu skaita mēnesī.

Kas maksās sētniekiem par apkures aprēķina kvīšu iznēsāšanu īrniekiem?

" Liepājas siltums" sekretāre Dzintra Liepa:

- Visi jautājumi, kas ir saistīti ar kvīšu izrakstīšanu un iznēsāšanu šobrīd vēl tikai tiek risināti, kad viss būs līdz galam atrisināts, tad arī informēsim par to iedzīvotājus.

Kādēļ daktere Štolcere neapmeklē savus pacientus? Kā notiek pensiju izmaksa pansionātā dzīvojošajiem?

Pansionāta "Iļģi" direktors Sigismunds Peipiņš:

- Pensiju izmaksa notiek divējādi:

1) iemītnieki, kuri paši pārvietojas un ir rīcībspējīgi, savas pensijas saņem uz rokas, viņi ar tām rīkojas pēc savas brīvas izvēles.

2) iemītnieki, kuri skaitās guļošie, savas pensijas nesaņem, tās tiek ieskaitītas bankas kontā, to iespējams izņemt ar iesniegumu palīdzību. Ar šo izņemto naudiņu rīkojas speciāla komisija, pēc iemītnieka vēlmes, kura pēc tam norēķinās ar iepirkuma čekiem, kuros norādītas iegādātās preces un to vērtība.

Daktere Štolcere, cik man zināms, iemītniekus apmeklē. Cik bieži, to gan nemācēšu teikt, jo viņas uzdevums ir sekot tam, lai iemītnieki saņemtu izrakstītās zāles un procedūras, ko viņa arī izdara. Ja kāds no mūsu iemītniekiem nopietni saslimst, tad viņš tiek ievietots kādā no stacionārajām ārstniecības iestādēm.

Vai arī uz "Liepājas metalurga" administrāciju attiecas likumi par alkohola lietošanu darba laikā?

A/s"Liepājas metalurgs" preses sekretāre Laila Millere:

- Jā, likumdošana visiem a/s "Liepājas metalurgs" strādājošajiem ir vienāda, ikviens šāda veida pārkāpums tiek izskatīts.

Kādēļ Liepājā tik maz tiek piegādāts laikraksts " Nacionālā Neatkarība"? Cikos tiek piegādātas avizes kioskam, kurš atrodas Raiņa un Kalpaka ielu krustojumā?

A/s " preses apvienība" laikrakstu ekspedīcijas vadītāja Katija Upīte:

- Domāju, ka laikraksts "Nacionālā Neatkarība" Liepājai tiek piegādāts pietiekamā daudzumā, varētu būt, ka attiecīgajā kioskā tas vienkārši ir bijis izpirkts vai arī pārdevēja to nav bijusi pasūtījusi.

Kioskā Raiņa un Kalpaka ielu krustojumā laikraksti tiek piegādāti plkst. 6.00, kiosks darbu sāk plkst. 7.00, tātad nevar būt runas par to, ka prese tiek saņemta ļoti vēlu.