Kurzemes Vārds

11:44 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

No skolotājas: vai policisti pārmaiņas pēc suņu vietā nevarētu sākt tvarstīt ubagojošos un klaiņojošos, skolu neapmeklējošos bērnus Tirgoņu ielā, tirgū, pie veikala "Liepa" un citur?

Kādēļ pilsētas vadītāji nedzird, ka mēs esam satraukti par to, ka iet bojā tādas vēsturiskas celtnes kā Emigrantu mājas Flotes ielā?

"Dinamo" stadionā aug koki, no kuriem lielākā daļa ir gājusi bojā, būtu laiks tos novākt. Malkas tur pietiktu vai puspilsētai un arī stadions izskatītos daudz sakoptāks un pievilcīgāks.

Izlasot laikrakstā A.Šlaita paustos uzskatus par izpilddirektora A.Priedola pārskatu, rodas jautājums: cik atskaišu vai pārskatu pats Šlaita kungs pēdējā gada laikā ir uzrakstījis un kam tos nodevis?

"Lattelekom"! Pārstāj aplaupīt vecos pensionārus un invalīdus!

11.pasta nodaļā strādā čakla pastniecīte Jolanta. Mūsu rajona iedzīvotāji novēl viņai drīzu izveseļošanos, un darām zināmu, ka mēs visi viņu ļoti mīlam.

Zagļi ir ne vien "Lattelekoms", bet arī "Liepājas siltums", tur ir tā aizrāvušies ar naudas raušanu, ka pat nepamanīja, ka februārī bija tikai 28 dienas.