Kurzemes Vārds

06:41 Otrdiena, 11. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

No Ziemupes ielas 6.mājas: jau otro gadu puišeļi ar sniega pikām un sapuvušiem āboliem izsit vecajiem pensionāriem logus. Cieniet veco cilvēku mieru!

Liepājā eksistē translācija, bet sāp sirds, ka no pulksten 6 līdz 6.30 tur neko nevar dzirdēt, izņemot kaut kādus kosmiskos trokšņus.

Pārdomas pēc Gunta Damberga spriedelējumu izlasīšanas: nevaru saprast, vai man tagad smieties, vai raudāt par šīm pasakām. Vēl neviens no Sociālā centra darbiniekiem neviena mājas apstākļus nav apsekojis, viņi skatās, lai tikai papīri būtu pareizi noformēti, tas nekas, ja sieva strādā tirgus būdā un vīrs nodarbojas ar reketu.

Edgars Krievs: "Lauku Avīzē" izlasīju G.Ziemeļnieka žēlabas par to, ka Liepājā nevar iegādāties liela izmēra galošas. Varu pateikt, ka tās var nopirkt Jūras ielā 26, SIA "Erāda" veikalā.

Tā nu šobrīd ir iznācis, ka noziegumus izdara suņi, kuriem ir saimnieki, bet sodu saņem nelaimīgie, cilvēku pamestie, nevienam neuzbrūkošie, tā jau pietiekami iebaidītie dzīvnieki.

Ieteiktu pilsētas tēviem pasekot, kādā stāvoklī ir vienīgā bezmaksas tualete Liepājā - T.Breikša un Tirgus ielas stūrī. Tur derētu veikt remontu, lai kādam neuzkristu apmetums uz galvas.

Nesaprotu, kā pie dzīvokļiem tiek firmas, ja ar tiem pilnībā nav nodrošināti Liepājas pilsoņi.

Esmu par to, ka pilsētā ir jābūt kārtībai, taču man ir daži ieteikumi. Es regulāri savu suni potēju un maksāju nodokli 6 latus katru gadu, bet ko es saņemu pretī? Neko! Vedot suni pastaigā, nav pat kur izmest suņa ekskrementus, tie jānēsā līdzi vairākus kvartālus, jo atkritumu urnu nav. Tādēļ ieteiktu par suņu nodokļos iekasēto naudu iegādāties tās, tāpat varētu Dienvidrietumu rajona pludmalē uzstādīt robežstabus, lai zinām, cik tālu varam iet.

Šķiet, ka ne "Liepājas siltums", ne Pilsētas dome nekad nav dzirdējusi tautas parunu par ragavu gatavošanu vasarā. Tas attiecas uz siltuma atvienošanu ziemā, jo saraksti taču tika sastādīti vasarā, tad arī vajadzēja rīkoties, lai cienītu tos, kuri regulāri par siltumu maksā.

No Piltenes ielas: cauru gadu siltumtrase ir ietīta lielos garaiņu mākoņos. Piltenes ielas 12.mājas pagalms ir pārvērsts par lielo, plēsīgo suņu pastaigas laukumu (bez pavadām un uzpurņiem). Nezinu, kā vecāki uzdrošinās savus bērnus izlaist ārā spēlēties.

Sirsnīgi pateicamies Municipālās policijas 2.iecirkņa dežurantam Raimondam Gūtmanim par operatīvi sniegto palīdzību.