Kurzemes Vārds

07:54 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītājs

Skatos uz E.Veidenbauma ielas slimajiem kokiem un domāju, cik patīkami uz tiem raudzīties pilsētas viesiem.

No krievietes: vēl ļoti labi atceros to laiku, kad iebraucām Latvijā. Mēs bijām tik slikti ģērbušās, ka visi garāmgājēji uz mums atskatījās. Pati 1,5 mēnešu laikā apguvu latviešu valodu, un es nesaprotu tos krievus, kuri to nav paguvuši izdarīt daudzu gadu garumā.

Pie akciju sabiedrības "Kurzemes piens" autobusu pieturas Autobusu parks varētu ierīkot uzgaidāmās būdas, lai pasažieriem nebūtu jādreb lietū un vējā.

No F.Brīvzemnieka ielas: paldies gāzes kantorim par operatīvo darbu!

Gribu zināt, kā latvieši reaģēs uz notikumiem pie Brīvības pieminekļa? Vai arī mēs esam tik dumji, ka neredzam un nesaprotam, ka Rubiks uz Maskavu devās tikai tādēļ, lai varētu terorizēt Latviju.

Iesaku par ledushalles celtniecības vietu izraudzīties Raiņa parku, tur tā nevienam netraucēs.

Noslēpumains ir A.Šķēles birojs Liepājā, tam nav pat savas izkārtnes. Kad tas ar lielām grūtībām atrasts, tad izrādās, ka durvis ir slēgtas. Zinu daudzus, kam gājis līdzīgi. Acīmredzot ekspremjers nav izvēlējies sev īstās uzticības personas.

Pensionārs: 12.martā sieva devās uz Zobārstniecības poliklīniku, lai izrautu divus zobus, tagad nākas gulēt slimnīcā, jo zobu raušanas procesā mutē ielaida infekciju. Vai tā var strādāt?