Kurzemes Vārds

00:18 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ziedoņa laikā Liepājas pusē vislabprātāk lasīs "Kurzemes Vārdu"

EDGARS LŪSĒNS,

INTS GRASIS

Aptaujājot Liepājas pasta nodaļas, uzzinājām, ka arī pavasarī liepājnieku gaume īpaši nemainīsies - mūsu pilsētas laikrakstu lasītāju vairākums joprojām vislabprātāk abonē "Kurzemes Vārdu". Par to vēlreiz pārliecinājāmies vakar, ar tālruņa starpniecību aptaujājot abonēšanas punktus.

11.pasta nodaļā, Ganību ielā 119, mums pastāstīja, ka abonēšana noritot ļoti raiti. "Atvainojiet, man nav laika ar jums runāt," taisnojās darbiniece. "Jo cilvēki stāv rindā, un vairākums vēlas abonēt tieši "Kurzemes Vārdu". Domāju, jūs sapratīsit, ka man jāsteidzas."

4.pasta nodaļā, Kuršu laukumā 7, strādājošā kundze nebija tik nevaļīga, jo ap pulksten 11 īpaši daudz cilvēku neesot. "Taču tā ir neliela pauze," komentejot situāciju, sacīja nodaļas vadītāja. "Jo katru dienu pie mums laikrakstus abonē vairāk nekā simts liepājnieku, un, kā jau katru mēnesi, cilvēki visbiežāk izvēlas "Kurzemes Vārdu". No Rīgas laikrakstiem pieprasītākās ir "Diena" un "Neatkarīgā".

1.pasta nodaļā, Pasta ielā 4, darbiniece sacīja, ka "Kurzemes Vārda" līderpozīcijas esot pašsaprotamas, bet kopumā laikrakstu abonēšanas process ritot vienmērīgi un pagaidām īpašas rindas neveidojoties. No galvaspilsētas laikrakstiem liepājnieki visbiežāk izvēloties "Dienu" un "Lauku Avīzi", bet jaunākā paaudze labprāt pasūta avīzi "Mana".

17.pasta nodaļā, Šķēdes ielā 1, arī pagaidām laikrakstus pasūta bez īpašas steigas, bet tika arī prognozēts, ka abonēšanas pēdējās dienās varētu veidoties rindas. Arī šajā pasta nodaļā liepājnieku gaume neatšķiras no visā pilsētā ievērotajām tendencēm - "Laumas" rajonā dzīvojošie vispirms abonē "Kurzemes Vārdu", bet pēc tam simpātijas dalās starp "Netkarīgo" un "Dienu".

16.sakaru nodaļā, Klaipēdas ielā 74, valdīja spraiga darba duna. "Mums vairs neatliek laika pat kafiju iedzert," žēlojās darbā aizņemtā abonēšanas kvīšu pieņēmēja. "Cilvēki laikrakstus abonē vairāk nekā uz martu, un jo īpaši liela piekrišana ir "Kurzemes Vārdam". No Rīgas laikrakstiem pie mums pieprasītākā ir "Diena" piektdienai un sestdienai.

Ar katru mēnesi palielinās "Kurzemes Vārda" abonentu skaits rajonā. Nekas neliecina, ka šī tendence varētu neturpināties. Kopš laikraksts pievērsies rajona pilsētu un lauku ļaudīm, abonentu skaits pieaudzis par pustūkstoti. Vairāk "Kurzemes Vārdu" šogad sākuši lasīt Grobiņā, Pāvilostā, Durbē, Nīcā un lielākajā daļā pagastu. Pēc neoficiālām ziņām, aprīlī salīdzinājumā ar martu pieaugs arī abonentu skaits Aizputē.

Atgādinām, ka lasītāko reģionālo laikrakstu šaipus Ventas - "Kurzemes Vārds" - jūs vēl varat pasūtīt līdz 24.martam.