Kurzemes Vārds

02:04 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Delīriķim paklāj "laimes palagu"

Kristīne Pastore

1956.gadā dzimušais Genadijs P. savā ceturtā stāva dzīvoklī Strazdu ielā 4b mitinājās viens pats, taču tas, kā apgalvo kaimiņi, nav traucējis vīrietim būt sīvā cienītājam. Nav zināmi iemesli, kāpēc Genadijs P. nolēmis izvelties pa logu. Pēc piezemēšanās viņš vēl bija dzīvs, bet...

Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļas vadītāja Ināra Kāne, pa logu izkritušais vīrietis bijis pirmsdelīrija stāvoklī, un tas ir kārtējais gadījums, kas apliecina, ka šādiem pacientiem tiek paklāts "laimes paladziņš" - vīrietis ticis cauri ar izbailēm un dažiem sasitumiem. Tā kā kritiens no ceturtā stāva ir visai iespaidīgs, tad vīrieti ievietoja Reanimācijas nodaļā, taču tā kā veselības stāvoklis nepasliktinājnās, tad vakar cietušo pārvietoja uz Traumatoloģijas nodaļu. Tomēr arī tur vīrietis nav vēlējies palikt - apgalvojis, ka jūtas labi un vēlas doties mājās.

Zemessargi aiztur sliežu zagli un neitralizē mīnu

Kristīne Pastore

Kā "Kurzemes Vārdu" informēja Zemessardzes 44.bataljona komandieris Gundars Meiers, 1.rotas vecākais zemessargs Tālivaldis Ašmanis svētdien, apsargājot SIA "Jumītis" noliktavu, aizturējis vīrieti, kas turpat netālu demontējis sliedes. Kopā ar viņu bijis arī otrs, kuram izdevies aizbēgt. Aizturētais "strādnieks" kopā ar darbarīkiem un citiem lietiskajiem pierādījumiem nogādāts valsts policijai.