Kurzemes Vārds

01:00 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ceļu policijas hronika

Avārija pie STATOIL

Neveiksmīgi šā nedēļa sākās kādam automašīnas "CITROEN" vadītājam, kurš, braucot Liepājā pa Zemnieku ielu, no labās joslas nogriežoties pa kreisi uz benzīna uzpildes staciju STATOIL, neievēroja, ka apdzīšanas manevru ir sākusi automašīna "VW Golf". Notika sadursme.

Policijas hronika

Šogad jau piecpadsmitais pašnāvnieks

Kā ziņo policijas preses dienests, šās nedēļas sākumā Liepājā šajā gadā izdarīta jau piecpadsmitā pašnāvība pakaroties. Tas ir kāds vīrietis. Viņa sieva, zinot, ka vīrs ir mājās, pārnākot ilgi klauvējusi pie durvīm, taču neviens nav nācis tās atvērt. Nelabu nojausdama, viņa devusies pie draudzenes. Tās vīrs iekāpis dzīvoklī pa logu un labierīcībās atklājis notikušo. Pašnāvības iemesli paliek nezināmi, jo nekādu ziņu par notikušo vīrietis nav atstājis.

Rajonā zog automašīnas un kabeļus

Nedēļas nogali kāds Tadaiķu iedzīvotājs pavadīja, "svinot" to kopā ar gadījuma rakstura paziņām. "Viesības" ieilga un to gaitā tadaiķnieks aizmiga. Bet, kad pamodās, kompānija bija izklīdusi, līdzi paņemot arī viņa automašīnu VAZ 2101.

Savukārt Vērgales pagasta "Līdumos" nedēļas nogalē nozagti elektrības vadi par aptuveni 269 latiem.

Nozagti drošinātāji un atrasti elektrības vadi

Nedēļas sākumā zagļi Liepājā ir apmeklējuši vairākus elektrosadales skapjus Zirņu, Ganību, Dārza un Lāčplēša ielās. Nozagti 66 drošinātāji, kuru kopējā vērtība ir 151 lats.

Bet garāžā Liepājā, Tāšu ielā 13, atrasti četri rituļi ar elektrības vadiem.

Apzagtas automašīnas

Pēdējās naktis nelaimīgas bija diviem Velnciema automašīnu īpašniekiem. Automašīnai "Ford Escort" izsists vēdlodziņš un nozagta magnetola un trīs videokasetes. Kopējā zaudējumu summa ir 40 lati.

No automašīnas "Opel Ascona" nozagts magnetofons un divas akustiskās sistēmas 50 latu vērtībā.

Nodegusi mednieku būdiņa

Nedēļas nogalē vēlu vakarā degusi kāda mednieku būdiņa Klaipēdas šosejas 13.kilometrā. Izdeguši 24 kvadrātmetri. Zaudējumu summa ir 25 lati.