Kurzemes Vārds

00:41 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

No pensionāres: Dienvidu kapsētā ir izveidoti ļoti skaisti un līdzeni celiņi. Paldies tiem puišiem, kas to paveica tik labi. Vēl gan takas malā varētu ierīkot soliņu, lai vecajiem ļaudīm būtu kur apsēsties un atpūsties, dodoties ceļā pie saviem mīļajiem.

Ar Guntara Krasta stingro nostāju pret valsts izlaupīšanu un latviešu tautas izdzīvošanu ir neapmierināti vienīgi bijušie kampartijas funkcionāri.

Domāju, ka Krievijas valdība izmanto savus tautiešus Latvijā, lai uzspiestu savu varu pamatiedzīvotājiem.

No Siguldas ielas: no rīta pieteicu "Lattelekomam" telefona bojājumu, apskatīt apsolīja nākamās dienas pēcpusdienā. Vai tā būtu tā labā reklāma ātrai un kvalitatīvai klientu apkalpošanai?

No liepājnieces: klāt pavasaris, visi ziemas netīrumi lien ārā no sniega apakšas. Vai nebūtu laiks sākt domāt par pilsētas sakopšanu, Rīgā jau aprīlis ir izsludināts par Spodrības mēnesi?

Kāpēc tiek slēpti to skolnieču vārdi, kas tika izslēgtas no 5.vidusskolas par skolasbiedreņu piekaušanu?

Paldies Centrālās slimnīcas Traumpunkta mediķiem Eidiņai, Kalniņai, Gerilovičai par sniegto palīdzību nelaimes gadījumā.

No 1995.gadā pensijā aizgājušas kristietes: nespēšu norīt to lieko kumosu, kas mums ir paredzēts vairāk nekā 1996.gadā pensijā aizgājušajiem.

Gribu zināt, cik ilgi Speciālās skolas apkārtnē (Klaipēdas ielā) ik dienas dārdēs skaļā mūzika?

Malacis tas cilvēks, kurš iekaustīja vistu zagli Rolandu P., viņš ar to zagšanas māniju sirgst jau no bērnības, viņu neizmācīja pat ilgie gadi cietumā.

Māmiņa no Siguldas ielas: jūtos apbēdināta, ka pat mikrorajona lielākajā veikalā "Pērle" bērnu barošanai paredzēto produktu klāsts ar katru dienu kļūst nabadzīgāks.

Varbūt, ka ne tikai man, bet vēl kādam liepājniekam nebūs skaidrs, kāpēc ledushalles celtniecības izmaksas tiek aprēķinātas somu markās, nevis latos, kā tas Latvijā pienāktos.

No M.Ķempes ielas: laikam taču Liepājā dzīvokļi vairs nevienam nav vajadzīgi, ja jau visu namu pirmo stāvu dzīvokļi tiek pārvērsti par veikaliem un veikaliņiem.